Hlavní obsah

Kolegu jsem dostala na halenku!

Foto: shutterstock.com

Všechno začalo průsvitnou halenkou...

29. 1. 2010

Co asi obnáší mužský kolektiv na pracovišti? Svůj recept na to, jak svést ženatého kolegu, nám poslala jedna z našich čtenářek. Utajená nevěra má zajímavý konec, který si nenechte ujít. Vy ostatní už teď můžete psát na nové Téma týdne Věřím kartářkám a vyhrát 500 korun.

Článek

Pracuju v převážně mužském kolektivu. Už když jsem nastupovala jako mladá holka, jsem měla zásadu - s kolegou ne, jenže...

...při těch našich společných hodinách v práci, kdy spolu komunikujeme, známe se... Zkrátím to, stalo se. Začala jsem si s kolegou a iniciátorkou jsem byla já.

Byli jsme velmi dobří kamarádi, jemu chyběl sex - klasika: žena po porodu sex odmítala. A když řekl, že mi prosvítá má nová vínová podprsenka, rozepnula jsem si košili a bylo to.

Sex byl přímo na stole u něj v kanceláři. A pak ve služebním vozidle, na služebních cestách. Já byla svobodná, on ženatý, ale svou ženu miloval a já to respektovala. Sex to byl úžasný a zpestřovalo nám to pracovní dobu. Nikdy jsem toho nelitovala a dnes jsme stále kamarádi. Já se vdala, měla děti a on mi byl dokonce na svatbě a s jeho ženou jsme se staly kamarádky. Možná se vám to zdá zvrhlé, ale ona se nikdy nedozví, co bylo mezi mnou a jejím mužem. Je to už 12 let.

A ještě něco. Jedna moje kolegyně říká: ,,Kdo nesexuje na pracovišti, jako by ani nepracoval." A jelikož jsem rozvedená a bez partnera, tak i teď občas někde s nějakým kolegou ulítnu...

Věříte kartářkám? Ukazují karty opravdu naši budoucnost? Máte nějaké zkušenosti s kartářkou? Své příběhy a názory pište na info@prozeny.cz a vyhrajte 500 korun.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek