Hlavní obsah

Bude nejlepším dárkem letošních Vánoc malování podle čísel?

Foto: Westlogic s.r.o.

Foto: Westlogic s.r.o.

Malování podle čísel je v poslední době na velkém vzestupu a získává si stále více fanoušků. V dnešní uspěchané době je pro mnoho lidí úžasným relaxem a možností kreativně se vybít. Nemusíte mít malířské vlohy jako Picasso, a přece zvládnete jeho obraz namalovat a skvěle se u toho odreagovat.

Článek

Vánoce se rychle blíží a vy už určitě přemýšlíte nad vhodným dárkem pro své milované. Malování obrazů podle čísel je poslední hit tohoto roku a potěší malé i velké malíře, muže i ženy všech věkových kategorií od malých dětí až po seniory. Pokud hledáte kvalitní a originální dárek, pak je malování podle čísel přesně pro vás a měli byste si vybírat na e-shopu Zuty.cz, který je jedničkou ve svém oboru.

Princip malování je velmi jednoduchý a připomíná omalovánky, jak je známe z dětství. V prémiových sadách malování podle čísel od Zuty naleznete vše, co potřebujete k malování: plátno s očíslovanými ploškami, předlohu, podle které malujete, kvalitní barvy, štětce a háčky pro zavěšení obrazu. Vy už jen malujete na plátno s očíslovanými ploškami. Každé číslo na plátně odpovídá konkrétní barvě, kterou použijete na vybarvení dané plošky.

Foto: Westlogic s.r.o.

Každá prémiová sada malování podle čísel obsahuje kvalitní barvy, štětce a plátno s očíslovanými ploškamiFoto: Westlogic s.r.o.

Je to opravdu jednoduché. Každý se může stát umělcem a vymalovat si krásný obraz, který budou všichni obdivovat. Zažijete skvělý pocit, kdy můžete říct: „Toto mistrovské dílo jsem vymaloval já.“ Na Zuty si můžete vybírat, zda chcete obraz s rámem, nebo bez rámu.

Na Zuty si vybere každý

Určitě vás bude zajímat, jaké motivy si můžete vymalovat. Na Zuty najdete různé motivy, jako jsou zvířata, dětské motivy, květiny, rostliny, příroda, zátiší, roční období, motivy lidí, filmové postavy a komiksy, romantické motivy, města a celou řadu dalších. Chcete si vymalovat obraz od slavného umělce van Gogha nebo zažít ten pocit, když úplně od začátku vytvoříte obraz Fridy Kahlo? Malování podle čísel vám tento nevšední zážitek umožní.

Vybírat můžete také z licencovaných motivů oblíbených filmů a seriálů jako Harry Potter, Pán prstenů, Přátelé, DC liga supermazlíčků, Looney Tunes a další. Mezi motivy najdete i originální obrazy od světových umělců. Zuty je největší evropský výrobce malování podle čísel.

Foto: Westlogic s.r.o.

Vybírat si můžete z tisíců motivů malování podle čísel v různých rozměrechFoto: Westlogic s.r.o.

Pokud vás malování podle čísel ještě nenadchlo a zatím stále váháte, pak vás určitě přesvědčí jednoduché video, ve kterém zjistíte, jak malování podle čísel funguje a proč je to skvělý dárek pro každého.

Malování podle čísel funguje jako relaxVideo: Westlogic s.r.o.

Tento styl malování je úžasný relax. Zmírňuje také stres a rozvíjí kreativitu, takže si s malováním podle čísel odpočinete po náročném pracovním dni. Malování podle čísel vám pomůže zlepšit koncentraci a naučí vás trpělivosti. Navíc také předchází degenerativním změnám mozku u seniorů. Je to skvělý dárek nejen pro babičky a dědečky. Využijte slev až 53 %, které nabízí Zuty, a ještě obdržíte lupu jako dárek. Tak honem, Vánoce jsou za dveřmi.

Foto: Westlogic s.r.o.

S malováním podle čísel se může stát každý malířemFoto: Westlogic s.r.o.

Reklama

Související témata: