Hlavní obsah

Objevte kouzlo francouzské krajky a bezešvého pohodlí v luxusním prádle!

Foto: La Marque

Foto: La Marque

Světová značka dámského prádla Empreinte se stala průkopníkem bezešvého avšak nádherného prádla, které nabízí jak komfort, tak luxusní vzhled. Dopřejte si maximální pohodlí při každodenním nošení a pozvedněte své sebevědomí ve své vysněné podprsence!

Článek

Hledáte podprsenku, která se vyrábí i ve větších velikostech? A že taková podprsenka často splňuje spíše požadavky na funkci, ale už vám neposkytne pocit výjimečnosti a krásy? Podprsenky od značky Empreinte jsou šité s láskou z vysoce kvalitních materiálů a poskytnou vašim ňadrům nejen patřičnou oporu při každodenním nošení, ale také pocit sebevědomí.

Výjimečná myšlenka, příběh a prádlo

Ptáte se, čím je společnost Empreinte tolik výjimečná? Zakladatel Jean Le Her její vznik postavil již v roce 1947 na myšlence ulevit ženám s větším poprsím. Jako specialista na lékařské obvazy a podpěry a také syn lékárníka ve francouzském městě Brest byl často oslovován zákaznicemi, které trpěly bolestmi zad způsobenými velkou zátěží. Jean se tedy spojil s místní švadlenou a společně započali revoluční průlom ve výrobě dámského spodního prádla.

Foto: La Marque

Podprsenka Romy v barvě natural – prodává La MarqueFoto: La Marque

Unikátní technologie jako hlavní gró

Převratným vynálezem a to, proč je značka Empreinte tak výjimečná, je bezešvé pohodlí modelů podprsenek Cassiopée, MélodyAllure. Košíčky tvoří nádherný tyl s výšivkou, která je tvarovaná speciální tepelnou technologií, jež si firma nechala i patentovat. Třešničkou na dortu pak ovšem bylo, když dokázali tepelně vypracovanou krajku na tylu vyrobit i ve světlé barvě, jelikož do té doby nebylo zcela technologicky možné vyrobit světlý odstín v tak náročném procesu výroby.

Foto: La Marque

Podprsenka Allure v barvě purple – prodává La MarqueFoto: La Marque

Kvalita je na prvním místě

Značka Empreinte ze všeho nejvíce dbá na kvalitu. A tak jejich švadleny absolvují kurzy v mnoha požadovaných řemeslných dovednostech. Šití prádla považují v Empreinte za svoji celoživotní misi, s cílem dát ženám svobodu a dovolit jim zažít dotek francouzské elegance na vlastní kůži.

Foto: La Marque

Podprsenka Mélody v barvě wild – prodává La MarqueFoto: La Marque

Empreinte dělá ženy krásnější a spokojenější

V této chvíli Empreinte dokáže obléknout všechny ženy bez rozdílu velikosti, věku, a barvy do vysněného prádla. Krajkové košíčky jsou vyráběny až do velikosti H a těší mnoho žen po celém světě. A vlastně i jejich muže. Život s Empreinte je krásnější a spokojenější. Přijďte se o tom sami přesvědčit do butiku La Marque na Bělehradské ulici v Praze.

Foto: La Marque

Podprsenka Cassiopée v barvě dragee – prodává La MarqueFoto: La Marque

Reklama

Související témata: