Hlavní obsah

Z Norska míří do Česka nový produkt na boj s cholesterolem

Foto: Shutterstock.com

Foto: Shutterstock.com

Hladina cholesterolu v krvi často odpovídá našemu věku. Jinak řečeno – dá se očekávat, že vyšší věk může být přímo úměrný vyšší hladině cholesterolu, který v sobě konzumací nevhodných potravin hromadíme po desetiletí. Průtok krve cévami zúženými cholesterolem pak může být komplikovaný. Co s tím?

Článek

Jídlo jako cesta do pekla, nebo z něj? I když se trend doby mění a někteří se snažíme jíst zdravěji, živočišné tuky v podobě cholesterolu na nás číhají ve všech těch chutných pokrmech, které česká kuchyně tak bohatě nabízí. Vyměnit živočišnou stravu za rostlinnou se chce málokomu, protože – tofu prostě není řízek. „Tohle není dobré, to musí být zdravé,“ bývá poslední věta před další dietní chybou, kdy raději sáhneme po dobrotě s živočišným tukem, protože je skvělým nositelem té „správné“ chuti.

CholestControl z Norska

Zatímco v bance se nám peníze úročí velmi pomalu, cholesterol se v těle ukládá poctivě na vysoký úrok. Je na něj vypsána daň nejvyšší, naše zdraví. Když nám pak tělo vystaví účet, nestačíme se mnohdy divit. Ke snižování hladiny cholesterolu v krvi nám pomáhá pravidelný pohyb a ať chceme, nebo ne, patří tam i „sprosté slovo“ zdravá a vyvážená strava. V neposlední řadě je tu právě zmíněný produkt z Norska CholestControl, který podporuje stabilní hladinu cholesterolu v krvi, protože omezuje jeho vstřebávání z potravy. A navíc prospívá i zdravé funkci srdce a cirkulaci krve.

Foto: Shutterstock.com

Důležité je udržet zdravou hladinu cholesterolu.Foto: Shutterstock.com

Když vůle nestačí…

Abychom si dokázali udržet správnou, tedy zdravou hladinu cholesterolu v krvi, přichází na český trh pomocník z Norska. Princip jeho účinnosti spočívá v odchytávání špatného cholesterolu v krvi. Děje se tak pomocí rostlinných sterolů, které na sebe vážou tento špatný cholesterol a následně jej vylučují z těla ven. Je to velmi jednoduchý, ale nesmírně funkční proces, který si můžete vyzkoušet na vlastní kůži.

Evropský úřad pro bezpečnost potravin potvrdil důležitost rostlinných sterolů ve stravě právě pro udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi. Deklarované pozitivní účinky nastávají při užívání alespoň 800 mg fytosterolů denně. Právě takové množství nabízí CholestControl z Norska. Jako bonus obsahuje navíc ještě vitamin B6, který přispívá k tvorbě červených krvinek.

Jak získat CholestControl zdarma?

Firma NaturaMed má osvědčený model, kdy svým zákazníkům nabídne své produkty nejdříve zdarma na zkoušku. Každý tak má čas se teprve až po měsíci rozhodnout, zda bude chtít v konzumaci potravinového doplňku pokračovat, nebo ne. Měli byste zájem o více informací? Klikněte sem, kde se dozvíte vše potřebné. Navíc si na této stránce můžete CholestControl z Norska objednat za cenu poštovného a balného 49 Kč. Balíček vám přijde rovnou do schránky.

Reklama

Související témata: