Hlavní obsah

Krásná novostavba v parku. Podívejte!

Ideální bydlení v Parku Měcholupy!

Prohlédněte si novostavby rodinných domů ve funkcionalistickém stylu. Okouzlí vás svým designem a elegantní ušlechtilostí!

Článek

Očekávaný bytový mini park renomovaného architekta Romana Valkouna je konečně zkolaudován! Nabízí neobyčejný domov šťastlivcům, kteří se rozhodnou investovat do zdravého a bezpečného bydlení v jedné z nejlukrativnějších pražských částí.

Není náhodou, že se investor zaměřil právě na lokalitu Dolní Měcholupy. Právě tady totiž může zaručit naprostý klid a bezpečí i těm klientům, kteří kvůli stresu a ruchu možná ještě donedávna uvažovali o odchodu z velkoměsta. Kteří už nechtějí, aby jim pod okny drnčely tramvaje, mají dost nekonečného přešlapování na semaforech i obav, že jim smog zadusí dítě.

Ale i přesto! Nebylo by chybou opustit jedno z nejkrásnějších měst na světě? Není rozumnější zajistit svým dětem domov, v jehož dosahu je veškeré vzdělání a klidnou budoucnost nekalí obavy z nezaměstnanosti? Vysoce moderní Park Měcholupy nabízí svým novým majitelům bydlení v centru dění, přitom s pocitem života v přírodě.

Komplex deseti rodinných domů je vyprojektován jako uzavřený park se samostatnými zahrádkami, v jehož bezprostředním dosahu je veškerá vybavenost. Ženy pracovně vytížených manželů tak nemusejí mít obavy z izolace, kterou nevykompenzuje ani ten největší komfort.

Nový bytový park je citlivě situován do stávající zástavby rodinných měcholupských domů, přičemž v pěší vzdálenosti je mateřská i základní škola, lékařská péče i řada nákupních možností a služeb. Neomezenou zábavu nabízí i blízká sportoviště. Vyhlášená cyklostezka mezi Dolními Měcholupy a nedalekými Dolními Počernicemi potěší především maminky in-line bruslařky, které si svou kondici mohou budovat zavěšené do kočárku své ratolesti.

Naprostou samozřejmostí je i dostupnost Parku Měcholupy. Nejen autem až přímo k domu, ale i MHD. A to i přesto, že domy jsou umístněny mimo hlavní komunikaci. Bytový Park Měcholupy nabízí veškerý luxus:

  • záruku soukromí a naprostého bezpečí
  • zdravé bydlení s výhledem do zahrad
  • komfort nízkoenergetických domů z kvalitních ekologických materiálů
  • účelné nestísněné prostory navržené špičkovým architektem
  • garanci výhodné investice pro několik generací
ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.