Hlavní obsah

Mladší pleť hned. A bez skalpelu!

Foto: Klinika YES VISAGE

Proměna klientky Kliniky YES VISAGE

Smutně vzdycháte nad starými fotkami, kde se na vaší tváři ještě nestihl zapsat čas, trápí vás první vrásky, váčky pod očima či celkový pokles pokožky? Máme pro vás řešení, které stihnete uskutečnit během obědové pauzy, aniž byste musely podstoupit náročnou operaci.

Článek

Čím dříve začnete řešit drobné známky stárnutí, tím více času i peněz do budoucna ušetříte. Každý věk s sebou nese nějakou nedokonalost, vyškolení specialisté ale ví, jak na ně a podělí se s vámi o své rady a zkušenosti.

20+ Plazmou proti stárnutí

Plazmalifting využívá krevní plazmu – to nejcennější z našeho vlastního těla a bez dalších přidaných látek. Je nejlepší prevencí proti stárnutí už od mladého věku, nejlépe regeneruje unavenou a stárnoucí pleť, ale zahlazuje i výraznější stopy stárnutí, jako jsou drobné vrásky či lehce povolená pleť. Více o plazmaliftingu na www.yesvisage.cz/cz/plazmalifting.

Foto: Klinika YES VISAGE

Proměna klientky Kliniky YES VISAGE

30+ Hladká pleť díky výplním a botoxu

S většinou už problematičtějších míst ve tváři – od jemných až po hluboké vrásky, zejména mezi obočím u kořene nosu, v okolí očí, nejvíce u zevních očních koutků, na čele, ale i nosoretní rýhy – si umí poradit profesionální aplikace kvalitních výplní na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové, případně zkušeným specialistou aplikovaný botulotoxin. Umí si poradit i s nevýraznými rty nebo kruhy pod očima. Aplikace je rychlá, bez skalpelu, změna je vidět hned a stihnete ji třeba během obědové pauzy. Vše o vyhlazení pleti najdete na https://www.yesvisage.cz/cz/hydratace-pokozky.

Foto: Klinika YES VISAGE

Proměna klientky Kliniky YES VISAGE

40+ Pevné kontury s dermálními nitěmi

Přirozeně mladistvý vzhled spočívá hlavně ve správném rozmístění objemu v obličeji. Není nic horšího než žena, která je hladká a bez vrásek, protože má výplně, ale obličej už ztratil kontury a „padá“ dolů. Povadající obličej, pokleslé tváře, podbradek či padající obočí dělají člověka starším a vytvářejí smutný až unavený výraz. V takovém případě může být ideální volbou niťový lifting. Na rozdíl od klasických faceliftů se obejde bez operace a skalpelu, je rychlý, bez jizev a náročné rekonvalescence. Vše o niťových liftinzích najdete na www.yesvisage.cz/cz/yes-lifting-mezonite.

Foto: Klinika YES VISAGE

Proměna klientky Kliniky YES VISAGE

Laser pro všechny

A nezapomeňme na laserová ošetření pleti. Klinika YES VISAGE využívá nejmodernější laserové zařízení v ČR – přístroj Fotona SP DYNAMIS PRO umožňuje jedinečné 4D omlazení, které zpevňuje pokožku, vyhlazuje vrásky, má silný liftingový účinek, a dokonce projasňuje, vyhlazuje a barevně sjednocuje povrch pleti. To vše v jednom patentovaném ošetření bez jehel a skalpelu pro všechny věkové skupiny. Více o nejmodernějším laseru Fotona SP DYNAMIS PRO najdete na www.yesvisage.cz/cz/4d-omlazeni-lifting.

Foto: Klinika YES VISAGE

Proměna klientky Kliniky YES VISAGE

Bojíte se jehel a skalpelu?

Vyzkoušejte doposud nejintenzivnější neinvazivní ošetření pleti YES Care. Čtyřfázové ošetření, které představuje jedinečnou kombinaci hloubkového čištění ve spojení s oxygenoterapií, radiofrekvenční obnovou kolagenu s elastinem a ultrazvukovým zapravením vyživujících a hydratačních látek do pokožky. Více o novince YES Care najdete na www.yesvisage.cz/cz/yes-care.

Foto: Klinika YES VISAGE

Proměna klientky Kliniky YES VISAGE

Tip pro vás

Klinika YES VISAGE je se svými pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě největší klinikou estetické medicíny a plastické chirurgie u nás. Nabízí pro všechny nezávaznou konzultaci s odborníkem a taktéž možnost zákroků na splátky již od 500 Kč a s nulovým navýšením. Více informací na pobočkách Kliniky YES VISAGE nebo na www.yesvisage.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek