Hlavní obsah

Můj život s mamánkem

Foto: Thinkstock

Někteří muži se od maminky nedokáží odstřihnout

3. 9. 2010

Potkáte pana Božského, zamilujete se a začnete spolu žít. A protože děti (ani toho vašeho miláčka) nenosí čáp nebo vrána, je velice pravděpodobné, že s drahou polovičkou vyfasujete i jeho rodiče. Tatínka a maminku. Tatínkové jsou mužského pohlaví, ty zmáknete svým šarmem. Ale ty maminky! I ta nejskvělejší ve vás cítí konkurenci.

Článek

Už není jedinou ženou, která rozhoduje o osudu svého synáčka. A je celkem jedno, že je dávno plnoletý. V lepším případě proti vám stojí vyrovnaná osobnost, která ví, že její syn je v těch nejlepších rukou. V těch vašich. V případě ideálním získáte v matce pana Božského parťáka, který vám občas poradí, jak na něj.

Nejhorší variantou je matka, která svého syna – vašeho partnera – ovládá tak, že prostě nemáte šanci. Každé rozhodnutí, každý nápad, každou dovolenou konzultuje pan Božský se svou matkou. A nejraději by ji na dovolenou vzal s sebou. Případně to udělá.

To už fakt není legrace. Zřejmě jste narazila na mamánka. Na počátku vztahu se vám moc líbilo, že o mamince hezky mluví. To je v pořádku. Pokud o ní mluví hezky na každé vaší schůzce a maminka je věčné téma vašich rozhovorů, pozor! Zbystřete! Zkuste mu každý den vyprávět o tom, jak úžasný muž je váš tatínek, co všechno umí, a nezapomeňte se zmínit, že je to nejlepší muž vašeho života. Třeba to zabere a potenciální mamánek se chytí za nos.

Ale pokud jste natrefila na mamánka skutečného, tak lehké to nebude. Máte dvě možnosti: smířit se s tím, že budete vždycky ta druhá, a víte, že vám to (bůhvíproč) stojí za to. Nebo vyrazit do boje a zahájit frontální útok. Začněte u jeho matky. Mluvte s ní o svém partnerovi často. Používejte superlativy, chvalte ho, chvalte její svíčkovou a neopomeňte děkovat za to, jak skvělého muže přivedla na svět. Pokud je vaše případná tchyně jen trochu normální, pochopí, že jste na stejné vlně a že vám na srdci neleží nic jiného než jeho blaho – a nechá vás svobodně dýchat. Z nepřítele se může stát spiklenec.

Anebo ne. Pak je to jen na vás, jestli budete investovat city a čas do vztahu, který režíruje jeho maminka. Je to obvykle marný boj. Rozumný vojevůdce včas vyklidí pozice a poohlédne se po novém bitevním poli. A pan Božský může jít do kina třeba s maminkou. No ne? Nebo chcete doma chlapa, který mamince vypráví i o tom, co jste dělali v posteli?

Takže, holky, pozor na mamánky! Své o nich ví i moderátorka Sexy života Jitka Asterová, která s vámi tohle téma ráda probere na Frekvenci 1. Od pondělí do pátku, vždy od 10.30 do 12 hodin.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.