Hlavní obsah

Nápady na večírkové účesy: Pro krátké i delší vlasy!

Foto: Martin Římánek

Tak to jsou super nápady, jak se učesat na party!

15. 12. 2014

Sezona oslav, večírků a plesů už je tady, tak rychle do obchodů pro stylový outfit. Ale co na hlavě? Ukážeme vám 3 slušivé party účesy pro vlasy krátké i dlouhé i to, jak si je vytvořit doma!

Článek

Pro slavnostní příležitost, ať už se jedná o oslavu narozenin v oblíbeném klubu, firemní vánoční večírek či silvestrovskou oslavu, je důležitý nejen outfit, ale i make-up a vlasy. Víme ale, že zajímavý party účes je často to poslední, na co při svých přípravách myslíte. Proto jsme se rozhodli ukázat vám 3 skvělé party účesy!

Alex, Zuzka a Danka, to jsou naše tři statečné, jež svěřily své vlasy do rukou zkušených kadeřníků, kteří vám předvedou, jak na skvělé slavnostní účesy krok za krokem!

Nezapomeňte se podívat i na originální a slušivé party líčení, které jsme vám ukázali v článku Jak se nalíčit na večírek? Originální nápady si vyzkoušela čtenářka Zuzka! Pokud si nevíte rady s líčením, zkuste se v něm zdokonalit pomocí našeho článku Ukázkově příšerný make-up: Jak se rozhodně nelíčit?

Foto: Archiv firem

Pomocníci, kteří by se vám při stylingu mohli hodit? Tady jsou! Na foto (zleva): Style Masters Volume Elevator Spray pro extra objem vašeho účesu, lesk ve spreji Schwarzkopf BC Oil Miracle Divine Polish uhlazuje povrch vlasů a dodává jim výživu a lesk a Schwarzkopf Dust It je lehký matující pudr, který dodá vlasům jemně matující efekt, maximální objem od kořínků až po konečky, velmi jemně je zafixuje

Který účes se vám líbil nejvíce?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.