Hlavní obsah

Nejoblíbenější metoda hubnutí v Evropě. Kontrolováno lékařem

Foto: StockholmDiet.com

Doktorka Kateřina Jagodzinska vyzkoušela StockholmDiet.com

Nadváha trápí asi polovinu Čechů. Abychom zjistili, co se skutečně skrývá za proslulou stockholmskou dietou a zda je možné zhubnout snadno a opravdu rychle, požádali jsme lékařku anestezioložku Kateřinu Jagodzinskou, aby popsala svoje zkušenosti s ní.

Článek

Exkluzivní individuální dietní program StockholmDiet.com garantuje svým klientům rychlé a snadné hubnutí. Stačí vyplnit test na oficiálních webových stránkách a následně se držet několika instrukcí. Na zkušenost s dietním programem jsme se zeptali paní Kateřiny.

Prozraďte nám své dosavadní zkušenosti s hubnutím.

Držela jsem v životě už víc diet, ale nikdy se mi nepodařilo dosáhnout žádných výsledků. Ba co hůř – vše skončilo tím, že se mi pokaždé výrazně zhoršila pleť a já brzy přibrala ještě víc.

Proč jste se rozhodla zhubnout právě teď?

Opravdu se mi nelíbilo, jak jsem vypadala v zrcadle a na fotografiích. Necítila jsem se sama sebou, protože už jsem nebyla tou energickou ženou, jakou jsem si pamatovala a jak jsem se cítila dříve. Rozhodla jsem se najít metodu, která přinese rychlý výsledek, protože jinak by se sen o hubnutí prostě rozplynul.

Foto: StockholmDiet.com

Kateřina vyzkoušela v Evropě populární StockholmDiet.com a shodila 17 kg

Proč právě StokholmDiet.com?

Na internetu jsem si všimla inspirativních příběhů a dobrých recenzí. Také jsem se dozvěděla, že s touto dietou začali hubnout i moji rodiče. Byla jsem však skeptická, protože nevěřím ničemu, co sama nevyzkouším. Objednala jsem si tedy vlastní plán stockholmské diety.

Foto: StockholmDiet.com

Doktorka Kateřina Jagodzinska vyzkoušela v Evropě populární StockholmDiet.com a shodila 17 kg

Udělejte si bezplatný test StockholmDiet.com ZDE a získejte dokonalé tělo snadno a rychle.

Opravdu funguje bez jakékoli námahy?

Od samého začátku jsem dodržovala vše, jak to bylo uvedeno v dietním plánu. Velmi se mi líbila nabídka produktů, které dietní plán nabízí, a možnost bezplatné komunikace s odborníky v případech, kdy bylo potřeba změnit některý z pokrmů nebo se vyskytly jiné problémy. V porovnání s dříve vyzkoušenými metodami hubnutí bylo dodržování stockholmského dietního plánu snadné.

První výsledky jsem pocítila a viděla již během týdne, kdy jsem zhubla 4 kila. Bála jsem se, že se hubnutí zastaví, ale nestalo se tak – váha rovnoměrně klesala a nyní jsem o 17 kilo lehčí. Teď mám každý den dobrou náladu a opravdu se mi líbí, jak vypadám!

Foto: StockholmDiet.com

Doktorka Kateřina vyzkoušela v Evropě populární StockholmDiet.com a shodila 17 kg

Co byste vzkázala čtenářům Proženy.cz, kteří také potřebují zhubnout?

Pokud máte nadváhu a sníte o krásném těle, určitě vyzkoušejte stockholmskou dietu! Když jsem se dokázala zbavit nadváhy já, pak to zvládnete i vy. Je to jednodušší, než si myslíte. Začněte hned teď.

Na stránkách StockholmDiet.com získáte plán na hubnutí šitý na míru právě vám. Dnes každý návštěvník stránek získá zdarma výsledky testu a konzultaci s odborníkem na hubnutí!

Foto: StockholmDiet.com

Otestovali jsme nejpopulárnější dietu v Evropě. Kateřina ji zkusila a zhubla 17 kg

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek