Hlavní obsah

Noční rychlovka v parku

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Zkuste milování v městském parku

1. 6. 2009

Téma týdne: Vaše tajné místo na milování. Toto téma vás opravdu zaujalo a doslova jste nás zahltily vašimi zajímavými příběhy, za což jsme moc rádi! Proto ještě dnes pro vás vybíráme z těch nejzajímavějších příspěvků. A pozor, nezapomeňte, že nový týden přinesl i nové Téma týdne - tentokrát řešíme dluhy.

Článek

No, co se tajných míst k milování týče, mám také pár skvělých zážitků. Ať už se nám to povedlo nenápadně pod peřinou v přítomnosti partnerových  sourozenců v jeho pokoji, nebo ve sklepě bytovky s výhledem na okurky, bylo to vždy silné, vášnivé a spontánní. S jiným partnerem jsme se nechali unést v kuchyni na privátě, kam mohl kdokoliv přijít. Ale nejžhavější zážitek proběhl celkem nedávno. Můj nynější milenec se u mě dlouho neukázal, a tak jsem šla na oslavu kamarádových narozenin s tím, že když ho tam potkám, tak mu povím, ať už nejezdí, že mám někoho jiného.

Bohužel s tím někým jiným to zas tak nedopadlo, a tak když jsem viděla jeho... wow!, napsala jsem mu, že s ním chci mluvit, a on napsal: „Počkej chvilku." I stalo se a přišel se před hospodu zeptat, co jsem tak důležitého chtěla, jenže jen co se mě dotkl, políbili jsme se něžně a pak vášnivěji. Najednou jsem cítila, jak mi jeho ruce zajely pod šaty, a to mě vzrušilo ještě víc.

V pauze mezi polibky řekl: „Chci tě!" a já odpověděla stejně. Šli jsme dovnitř a dělali, jako že se neznáme. Hráli jsme karetní hru a on stál u baru za mnou. Lidí tam bylo nepočítaně, takže se v davu ztratilo naše škádlení. Hladila jsem ho po stehnech i výš a cítila, jak jsou mu kalhoty malé. On mi zajel rukou pod kalhotky, jak jsem seděla na kraji barové stoličky, a vzrušoval mě.

Ve chvílích, kdy jsem poslouchala hovor spolusedících, řekl: „Asi tě položím do trávy!", no, to jsem se musela smát, protože se mu už třásl hlas, ale řekla jsem, že klidně. Rozloučili jsme se s přáteli, kteří odcházeli, a ruku v ruce jsme se šli podívat na odjezd MHD.

Na zastávce bylo rozhodnuto!

Oba vzrušeni z očekávání krásného zážitku jsme málem utíkali k zastávce. Zjistili jsme, že máme více než půl hodiny, a deset metrů odtud byl mezi bytovkami malý parčík. Vše bylo otázkou vteřin, než jsme došli na místo osvětlené lampou a ve stínu okrasné borovice jsme se začali líbat. Naléhavě a nedočkavě mi svlékl kalhotky a já svlékla jeho. Naštěstí bylo teplo, takže jsme si to vychutnali opřeni o strom, otočila jsem se k němu zády a cítila, jak rychle do mě proniká. Nic silnějšího jsem nezažila, trvalo to sotva pár minut a ani jeden z nás nebyl zrovna potichu. Klepala jsem se vzrušením, když to skončilo. Líbali jsme se dál. Posléze jsme se oblékli a šli na zastávku a pak každý svou cestou...

Takové zážitky jsou tím nejkrásnějším, co může milence potkat, a to nejen ty svobodné. Každý by si to měl zkusit, spontánnost a zakázaná území jsou tím největším erotickým činitelem. Takže dámy, nestyďte se vyzkoušet své představy, budete na to rády vzpomínat, až vám bude míň veselo.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.