Hlavní obsah

Nové trendy v hubnutí bez hladovění

K vybraným produktům nyní dáváme slušivý šperk jako dárek

Pohled na diety se neustále vyvíjí a zdokonaluje díky nejnovějším vědeckým poznatkům výživových poradců. Důležitý není jen pohyb, ale hlavně správná životospráva i pitný režim.

Článek

Největším zabijákem diet je podle výzkumů pocit hladu. Také je třeba myslet na to, aby kila nešla opět nahoru. Přečtěte si naše nejnovější tipy na hubnutí, které jsme pro vás sepsali.

Revoluční produkt na trhu s dietami vás zasytí i donutí pít

Produkt dotažený k dokonalosti dle přání zákazníků je Obezin shake. Funguje stejně jako klasický Obezin, se kterým Kyklop z Maxim Turbulenc zhubnul přes 50 kilo za půl roku, ale nemusíte polykat tablety. Stačí vypít koktejl, který se tělu snáze vstřebává a účinkuje rychleji. Skvělou chuť čokolády nebo vanilky nemá na úkor přidaného cukru a jeho vypití dodá tělu tolik potřebné tekutiny. Díky těmto vlastnostem je skutečnou revolucí v hubnutí, kterou můžete koupit jako čtrnáctidenní hubnoucí kúru za zaváděcí cenu 399 Kč!

Obezin shake vanilka – 14denní hubnoucí kúra

Zhubnout se dá i bez jojo efektu

Efekt malinového ketonu spočívá v tom, že vám brání nabrat pracně shozená kila. Tento přírodní enzym se nachází v malinách a dokáže pozitivně upravit metabolické procesy ve vašem těle. Hodí se ideálně jako doplněk fyzické aktivity, který díky úpravě metabolismu tuků zajistí rovnoměrnou a zdravou redukci tělesné hmotnosti.

Přípravek malinový keton dále obsahuje extrakt ze zeleného čaje a ve vodě rozpustnou vlákninu v podobně jablečného pektinu – ten je dobrý pro správné trávení, a zajistí tak optimální energetické využití potravy. V současné době je k dostání za akční cenu 249 Kč!

Malinový keton – 60 kapslí

Ke štíhlejší postavě stačí pouhý měsíc

Největším nebezpečím diety je pocit hladu a prázdného žaludku. Málokdo je schopen odolat plné ledničce a nebo si lehnout hladový do postele. Doplněk stravy Obezin řeší problém hladu pomocí komplexu přírodních viskózních polysacharidů, které vám v žaludku nabobtnají během půl hodiny, a sníží tak významně vaše snědené porce. Vy proto můžete méně jíst a nemusíte hladovět.

Nyní můžete koupit výhodné balení určené na měsíční hubnoucí kúru, která vám zaručeně pomůže shodit několik kilo. Součástí balení je přívěšek a náušnice od světoznámé šperkařské firmy Swarovski. Celý balíček koupíte za akční cenu 598 Kč.

Obezin měsíční hubnoucí kúra a šperky Swarovski zdarma

Zdravá snídaně je základem úspěšné diety

Ne nadarmo se říká, že snídaně je nejdůležitější jídlo dne. Nastartuje totiž váš metabolismus – bez toho nemůže vaše tělo efektivně hubnout. Mnoho lidí ji však podceňuje, ale při redukční dietě je naprosto zásadní, a proto jsme ve spolupráci s předními výživovými poradci navrhli produkt Obezin – snídaně.

Přírodní pohankovo-rýžová kaše bez přidaných konzervantů, barviv a cukru je doplněna jablečnými kostkami bez obsahu síry, šťavnatými plody Moruše bílé bohaté na živiny i vitaminy a semínky Chia, která jsou jemná na skus a přitom obsahují nebývale velké množství Omega-3 mastných kyselin. Jedno balení vám vystačí na 14 dní a jedna zdravá a chutná snídaně vás tak vyjde na pouhých 25 korun. Doplněk stravy Obezin – snídaně můžete koupit v akci za 349 Kč.

Obezin – snídaně

Revoluční hubnutí v pozdějším věku

S přibývajícím věkem je úbytek váhy pomalejší a hubnutí náročnější. Stejně jako klasický Obezin 45+ je Obezin 45+ shake vytvořen speciálně pro potřeby lidí nad 45 let. Nyní je ale možno koupit ho v podobě revolučního nápoje, který kombinuje stejné výhody jako klasický Obezin shake s recepturou určenou pro pokročilý věk. Rychleji se vstřebává, podporuje pitný režim a skvěle chutná. Je to produkt, o který jste si sami řekli! Můžete ho koupit za zaváděcích 399 Kč.

Obezin 45+ shake malina – 14 denní hubnoucí kúra

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek