Hlavní obsah

O rozdělení částky 5 040 000 Kč teď můžete rozhodnout vy

Foto: Tesco Stores ČR a.s.

Je jen na vás, komu touto částkou pomůžete. V rámci programu „Vy rozhodujete, my pomáháme“ totiž budou od 7. května návštěvníci řetězce Tesco hlasovat, které dobročinné projekty si mezi sebou tuto částku rozdělí. O podporu bude v hlasování bojovat 270 projektů v 90 regionech České republiky. Jejich osud je ve vašich rukách, tak komu pomůžete?

Článek

Jaké je poslání programu? V zásadě naprosto jednoduché: rozdělit finanční podporu ve výši 5 040 000 Kč mezi dobročinné a neziskové projekty, které se nějakým způsobem snaží udělat náš život v České republice lepším. Vše je vymyšleno tak, aby se dostalo na každý region a všichni měli šanci získat mnohdy velice důležitou finanční injekci pro své projekty.

Vždyť již na začátku roku se do programu přihlásilo 571 projektů, z nichž nakonec odborná porota vybrala 270 finalistů. Tím hlavním cílem je především podpořit, takže v rámci hesla „Není důležité vyhrát, ale zúčastnit se“ získají všichni finalisté bojující o vaše hlasy peněžní podporu automaticky. Otázkou hlasování ovšem je, jak velká bude. Projekty na třetím místě si totiž odnesou částku 10 000 Kč, na druhém už 16 000 Kč a vítěz získá krásných 30 000 Kč.

Foto: Tesco Stores ČR a.s.

Program může pomoci postavit hřiště pro děti

„Vy rozhodujete, my pomáháme“

Od 7. května do 4. června přichází ta správná chvíle, jak si opět trochu vylepšit svoji karmu a možná také celkově život ve vašem regionu. Jediné, co pro to musíte udělat, je se rozhodnout, který projekt vám je nejsympatičtější a přejete mu tu největší finanční podporu. Pro tento projekt pak zahlasujete v obchodním řetězci Tesco žetonem, který zde získáte při každém nákupu. Hlasovat tak vlastně můžete několikrát, a aby to někomu nebylo líto, klidně můžete podpořit všechny projekty v daném regionu. Je jen na vás, komu pomůžete zabojovat o vítězství!

Foto: Tesco Stores ČR a.s.

Podpora hendikepovaným je též součástí projektu

Má to smysl

Jen v posledních dvou letech tento program rozdělil 8 100 000 Kč a zákazníci řetězce Tesco vhodili svůj podporující žeton do hlasovacích boxů 10 883 533krát. U menších dobročinných projektů v regionu je tato částka, o kterou bojují, významnou podporou, díky níž mohou fungovat a dělat veliké věci.

Ať už se projekty snaží pomáhat starším lidem, postavit nové hřiště dětem, nebo jednoduše udržovat okolí krásně čisté, i díky vašim hlasům se jim dostává podpory v jejich poslání, které dělají s velkou zarputilostí. Vyjádřete jim svou podporu do 4. června hlasováním a udělejte něco prospěšného pro svůj region a život v něm.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek