Hlavní obsah

Ples v Opeře: Šaty celebrit hodnotí stylistka!

Foto: Isifa

Pavlína Němcová a Simona Krainová patřily k ozdobám plesu

Exhibice snobů, nebo výjimečná společenská událost? Ať už si o sobotním Plesu v Opeře myslíte cokoli, podívejte se, jaké róby oblékly slavné Češky a jak jejich volbu zhodnotila stylistka!

Článek

Záplava černé! Takový je první dojem z přehlídky krásných žen, které ples krášlily svou přítomností. Simona Krainová, Pavlína Němcová, Andrea Verešová, Monika Bagárová i Tereza Chlebovská. Ty všechny oblékly tuhle elegantní a sexy barvu. Jak se jejich volba líbila módní odbornici? Přečtěte si, jak róby účastnic plesu hodnotí stylistka Iva Pražáková!

Foto: Isifa

Simona Krainová přesně ví, co jí sluší... Dress code zvládla ukázkově. Vybrala šaty z dílny české návrhářky Kateřiny Geislerové, které jsou trochu pompézní, rebelské a zároveň rafinované. Zajímavé řešení dekoltu, které vyplnilo funkci náhrdelníku, doplnila výraznějšími náušnicemi. Originální účes v podobě rozcuchaného culíku osvěžil celkový styling. Jediné, co bych mohla vytknout, je barva šatů, ale to je jenom nepodstatná výtka.

Foto: Isifa

Eliška Kaplicky zvolila červené šatičky, které ji rozzářily. Propojila večerní prvky jako dlouhá vlečka a sexy holá záda s ležérními kapsami po stranách. Ukázka, jak být i ve večerní toaletě originální. Líčení a jemné doplňky podtrhly její minimalistické a zároveň neobyčejné cítění. Večerní róba nemusí být za každou cenu pompézní! Nádhera!

Foto: Isifa

Krajkové černé šatičky Moniky Bagárové jsou málo originální a nesplňují dle mého názoru zadání dress codu. Pouzdrový efekt s dlouhou vlečkou a holými zády trochu hází šaty mezi večerní toaletu, ale naprosto bez originality. Psaníčko a šperky to už nemůžou zachránit.

Foto: Isifa

Miss ČR Aneta Vignerová vyměnila zdobnost a pompéznost za jednoduchost. A to oceňuji! Čistota v bílém provedení je protipólem k luxusnímu norkovému paletu a psaníčku z hadí kůže. Vše je v rovnováze. Trochu moc monstrózní jsou ale náušnice, které připomínají levné bižu.

Foto: Isifa

Večerní róba Andrey Verešové je sice černá, ale řadím ji mezi luxusní toalety tohoto večera. Tylový průstřih na dekoltu rafinovaně odkrývá ňadra a to vše decentně doplňuje živůtek zdobený krajkami. Dlouhá vlečka se zlatou podšívkou je nádherná. Sexy nožka vykukuje. Všechno je tak, jak má být. Pochvala.

Foto: Isifa

Šaty Renaty Langmannové od oblíbeného návrháře Lukáše Lindnera jsou na pochvalu. Efekt mořské panny dokonale umocňují její křivky. Kožený metalický vrchní top je šperkem k strohému černému kontrastu. Psaníčko a jemné náušnice tomu dávají hezkou tečku. Chválím!

Foto: Isifa

Iva Pazderková zvolila minimalismus. Kobaltové modré šaty s asymetrickým výstřihem a jemným rovným volánem podtrhují originalitu. Špagetová ramínka a vytetovaný kříž suplují funkci náhrdelníku. Lososová matná rtěnka a stíny stejného odstínu naznačují, že Iva nepatří mezi nevkusně přezdobené cukříkové panenky. Chválím!!!

Foto: Isifa

Je mi líto, ale Libuši Šmuclerovou nemůžu pochválit. Přezdobené šaty, přezdobený mohutný náhrdelník, přezdobený náramek a naprosto nehodící se brýle řadí tenhle styling do kategorie periferní zábavy. Květinové potisky jsou sice trendy, ale tady se to nepotkalo. Střihově jsou šaty nelichotivé. Možná na letní coctail party v Saint Tropez jsou ideální, ale pro generální ředitelku na ples v Opeře jsou málo reprezentativní.

Foto: Isifa

Pavlína Němcová se zařadila do záplavy dalších černých krajkových šatů. Její róba od Oscara de la Renty je ale luxusní. Dress code zachován. Svojí osobností podtrhla slavnostní look. Pavlína je nádherná žena a může si dovolit cokoli…

Foto: Isifa

Ach, zase ta černá... Róba od Táni Kovaříkové, kterou oblékla Mahulena Bočanová, je decentní, ale zároveň na mě působí trochu usedle. K Mahuleně mi nesedí. Je jako načančaná panenka na svatebním dortu (v černé barvě), což mi přijde komické. Prostě nuda!

Foto: Isifa

Šaty od Oscara de la Renty, které oblékla Kateřina Sokolová, se připojily do skupiny černých večerních toalet. Na první pohled jsou šaty sice slavnostní, ale chybí tam trocha odvázanosti.

Foto: Isifa

Krásná Miss ČR 2013 Gabriela Kratochvílová je jedna z mála, která vynechala černou barvu, a to je její velké plus. Svěží červená barva jí sluší, ale střih šatů a celkový dojem jsou trochu nuda. Saténové psaníčko a rukavice až nad loket posouvají outfit například na imatrikulační ples. Škoda!

Foto: Isifa

Tleskám, tleskám Gábino! Originální šaty z dílny Táni Kovaříkové jsou propojením pánských prvků se ženskou sexy jednoduchostí. Bílé fiží zdobí dekolt a pánský střih vestičky odhaluje sexy záda. Dlouhá sukně s vlečkovým koncem dokresluje siluetu. Úžasné! V jednoduchosti je krása!

Foto: Isifa

Šaty Terezy Chlebovské jsou od návrhářky Dominiky Sedláčkové. Mají krásnou krinolínovou sukni à la princezna. Vrchní tylový top se zdobenými knoflíčky na rukávech a sexy odhalenými zády je dokonalý. Psaníčko je decentní, jenom náušnice bych zvolila trochu romantičtější. Tereza je taková roztomilá romantická princezna, jen škoda, že barva je zase černá. Chválím!

Jak se vám líbí?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama