Hlavní obsah

Pojďte s námi do (beauty) baru

Foto: Beauty-bar.cz

Podlehněte novému speciálnímu e-shopu s kosmetikou!

Beauty Bar je místo, kde je vítán každý, kdo má zájem o krásu. Místo, kde seženete profesionální produkty. Místo, kde vás naučí, jak být ještě krásnější.

Článek

Internet se hemží nepřeberným množstvím e-shopů s kosmetikou. Většina nabízí buď stejné zboží za různé ceny, nebo jednu konkrétní značku. Nový projekt beauty-bar.cz nabízí zcela nové značky, které na českém trhu ještě nejsou, ač ve světě je už znají.

Najdete zde luxusní pěsticí kosmetiku Di Angelo, profesionální dekorativní kosmetiku Ben Nye, Maqpro, Ellis Faas, inovativní aplikátor make-upu Beauty Blender, profesionální štětce Real Techniques a daVinci, profesionální čističe štětců a dezinfekce do líčidel Diva Professional Beauty a řadu dalších produktů různých světoznámých značek. V Beauty Baru je k dostání vše, co pro své zkrášlování potřebujete.

Foto: Beauty-bar.cz

Už máte profesionální štětce?

Beauty Bar ale není jen obyčejný e-shop, kde zájem prodejce končí zaplacením vašeho nákupu. Beauty Bar nabízí různá instruktážní videa, ve kterých se naučíte, jak který produkt používat a jak se správně profesionálně líčit.

Beauty Bar navíc spolupracuje s profesionální školou make-upu Surface, kde máte možnost objednat se na make-up konzultaci, během které vás naučí s produkty pracovat a ukážou vám, jaké styly líčení vám sluší.

K dokonalému líčení nestačí pořídit si kvalitní dekorativní kosmetiku, kouzlo také tkví v aplikátorech a štětcích. Beauty Bar nabízí jedinečnou houbičku Beauty Blender, vyrobenou z antibakteriální pěny bez obsahu latexu, která zajistí perfektní vzhled make-upu na vaší pleti. Beauty Blender má totiž eliptický tvar, který kopíruje kontury obličeje a dostane se tak i do sebemenších záhybů. Zatímco jiné houbičky sají velké množství make-upu nebo tvoří na obličeji zbytečně silnou vrstvu make-upu, na Beauty Blender stačí nanést pár kapek make-upu a díky jeho aplikaci bude make-up působit přirozeně a lehce.

Beauty Blender jednoduše navlhčíte, nanesete na něj make-up, a zbytek už speciální houbička udělá za vás.

Foto: Beauty-bar.cz

Čeká vás množství špičkové dekorativní kosmetiky

K aplikaci pudru, tvářenky a očních stínů používejte kvalitní štětce. Pro každý produkt slouží jinak tvarovaný štětec s jinou strukturou štětin. Sada štětců Real Techniques vám pomůže vykouzlit dokonalé stínování očí a zajistí svěží vzhled po aplikaci tvářenky.

Velmi zajímavé, originální produkty nabízí značka Ellis Faas. V perech připomínajících stříbrné nábojnice se ukrývá make-up, korektor nebo rtěnky. Můžete si poskládat vlastní „pistoli“ s nábojnicemi dle fantazie, a mít tak vše důležité pohromadě.

Zapomeňte na rtěnky z drogerií, které vám během dne vytvoří nevzhlednou čáru, zapomeňte na rozpité stíny a rozmazanou konturu očí. Vsaďte na profesionální kosmetiku, která vydrží.

Zavítejte do Beauty Baru na www.beauty-bar.cz a staňte se ještě krásnější!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama