Hlavní obsah

Proč ženy přibírají v menopauze a jak tomu zabránit?

Foto: Primulus Group, s.r.o., Stock Photo Secrets

Nepříjemné příznaky menopauzy v podobě nadváhy a nafouklého břicha trápí stále více žen

Ženy se ve věku kolem padesátky potýkají s celou řadou změn. Patří mezi ně i přibývání na váze a změna postavy, jedním z průvodních projevů menopauzy je totiž zpomalování metabolismu.

Článek

Menopauza neznamená jen pokles estrogenů, ale celé hormonální výbavy. A proto také dochází ke změnám bazálního metabolismu a zvyšování hmotnosti. Vytrácí se její typicky ženský tvar hrušky a tuk se začíná ukládat v oblasti břicha. Kromě přibírání trápí ženy také pocit nafouklého břicha, které je v menopauze běžné. Nafoukle se cítí vždy před nadcházející periodou, za což může zvýšená hladina progesteronu. Jeho zvýšená produkce, ke které dochází v období ovulace, způsobuje změkčení svalů v břichu, což vede k pocitu nafouklého břicha.

Zajistěte si optimální hladinu estrogenu díky přírodnímu doplňku stravy FEMINUS. Tento unikátní produkt můžete vyzkoušet v akci s dopravou zdarma zde.

Foto: Primulus Group, s.r.o., Stock Photo Secrets

Návaly horka, noční pocení, bolest hlavy, nárůst hmotnosti a další příznaky se dají zmírnit přírodními doplňky stravy

Jak bojovat s projevy menopauzy

Je nám jasné, co vás napadlo jako první. „Opravdu dokážou doplňky stravy pomoct při boji s negativními příznaky menopauzy? Zvýšit libido, energii a nastartovat metabolismus?“ Ano, dokážou, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný, musí obsahovat účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitaminy (D3, B6, B12, C, E), minerály (zinek) a extrakty z bylin (např. kotvičník zemní, andělika čínská, ašvaganda, maca).

Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny uvedené látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte 100% český přírodní produkt FEMINUS bojující s příznaky ženské menopauzy.

Foto: Primulus Group, s.r.o.

Doplněk stravy vyrobený v Česku s certifikací Státního zdravotního ústavu v Praze

Doplněk stravy FEMINUS – opravdu funguje?

Tým lidí, stojících za unikátním doplňkem stravy Feminus, má na tuto otázku jasnou odpověď: „Feminus je kvalitní český produkt. Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto produktu.“ Pokud hledáte opravdu kvalitní doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je Feminus nejlepší volba. Svým složením se jedná o jeden z nejsilnějších produktů na trhu a je certifikován zdravotním ústavem v Praze. Přesvědčte se o síle tohoto produktu sami. Snižte nepříjemné příznaky ženského přechodu a podpořte vaši ženskou energii a libido.

FEMINUS nyní v akci s dopravou zdarma po celé ČR si můžete zakoupit zde.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek