Hlavní obsah

Řadové domy v Praze na dosah každému

Pod pojmem ideální bydlení si každý představí něco jiného, ale v základě jsou požadavky stejné. Většinou se klade důraz na zajímavou lokalitu s infrastrukturou a dobrou dopravní dostupností za rozumnou cenu. Takové bydlení je nyní dostupné i v Praze.

Článek

Projekt „ Vrtilka“ vychází vstříc představám o ideálním bydlení za skvělé ceny. Rodinné řadové domky se nacházejí v zajímavé lokalitě Praha 4 – Písnice, která nabízí maximální občanskou vybavenost. Hlavní důraz je kladen na pohodlné bydlení s originální architekturou jednotlivých domů s možností individuálních úprav interiéru.

Po první etapě, která je téměř prodána, bude letos následovat druhá etapa výstavby. Zachová si moderní koncepci v nejoblíbenějších dispozicích 5 + kk a 6 + kk a důrazem na rodinný život se soukromím vlastní zahrady. V místě bydliště pak majitelé nových domů najdou veškerou občanskou vybavenost, kterou potřebují k plnohodnotnému životu – od zdravotního střediska, školy, školky, restaurace až po kulturní a sportovní zařízení.

Financování rodinného domu je realizováno prostřednictvím společnosti Raiffeisen-Leasing Real Estate, která si vybírá jen kvalitní projekty a je zárukou finančně dostupného bydlení pro každého, kdo se rozhodne pro rodinný dům v Praze.

Reklama

Související témata: