Hlavní obsah

Scooba 230: vytírání bez námahy

Na rozdíl od mopu nebo hadru používá robotický vytírač Scooba k ošetření podlah pouze čistý roztok, a nikoli špinavou vodu, jako se to děje právě v případě klasického úklidu mopem.

Článek

Důležité vlastnosti Scooby 230:

  • Efektivně a šetrně čistí dlaždice, linoleum a dřevěné podlahy
  • K řízení úklidu a orientaci v místnosti používá jedinečný systém iAdapt speciálně vyvinutý společností iRobot
  • Používá virtuální zdi k zabránění přejezdu z místnosti do místnosti
  • Dokáže rozeznat schody a další překážky, a zabránit tak pádu nebo nárazu

Scooba 230: nejkompaktnější robotický vytírač na světě

Revoluční model robotického vytírače Scooba 230 se od 5. 11. 2012 začal prodávat v síti autorizovaných prodejců značky iRobot. Scoobu 230 si mohla veřejnost poprvé prohlédnout na veletrhu CES. Nyní vstupuje tento nejkompaktnější, avšak stále maximálně účinný robotický vytírač rovněž na evropské trhy. Inovativní Scooba 230 dokáže díky svým extrémně kompaktním rozměrům (89 mm na výšku a 165 mm v průměru) zajistit efektivní úklid i v stísněných prostorech a na těžko dostupných místech.

Scooba je nenahraditelný i v koupelně

Koupelna nebo malá a členitá toaleta proto nepředstavují v rámci tohoto nového konceptu robotických vytíračů žádný problém. Scooba 230 disponuje aktivním zásobníkem s čistícím roztokem, který aplikuje na podlahu, zatímco použitá špinavá voda se sbírá do speciálního zásobníku, jenž se na konci úklidu jednoduše vyprázdní. Podlaha tak při úklidu nepřijde do styku se špinavou vodou plnou bakterií.

Scooba používá 3stupňový čisticí systém, kdy podlahu navlhčí, pomocí jemných kartáčků ji vyčistí a následně z ní odstraní špinavou vodu. Díky snadno odnímatelné spodní části se nová Scooba 230 navíc velmi snadno čistí. V rámci jednoho uklízecího cyklu dokáže Scooba 230 vytřít až 14 m2 velkou místnost.

Reklama