Hlavní obsah

Šetření, to chce talent nebo vyhledávač slev!

Nakupování přes vyhledávač slev je zábava

Máte hlavu zamotanou ze všech slevových serverů? Vyzkoušejte vyhledávač slev Skrz.cz, který šetří nejen vaše peníze, ale zároveň i čas a vaše nervy. A navíc – své fanoušky si nadmíru hýčká!

Článek

Každý nákup, za který nezaplatíte ani o korunu více než na slevovém serveru, je odměněn zlaťáky. A za ty si pak můžete vybrat hodnotné dárky. Soutěže jednou za rok? Skrz.cz má svého vítěze každý den a ceny jsou doslova vymazlené. Zapamatujte si Skrz.cz, slevy skrz naskrz a propadněte jeho kouzlu.

Hlavní benefit – nekonečný výběr

K jednomu z největších kouzel slevového vyhledávače Skrz.cz patří nespočet nabídek všeho druhu. Je libo masáž s výhledem na Pražský hrad, večeři v luxusní restauraci s degustačním menu anebo třeba adrenalinovou projížďku na wakeboardu?

Proč nezajít po práci na skleničku a nedopřát si luxusní wellness?

Jste spíše kulturně založení? Pak si možná vyberete divadelní představení, soukromou prohlídku muzea anebo koncert vážné hudby na nádvoří zámku. Snad nejrozšířenější skupinou je sekce krása a relaxace, kde denně najdete až 50 druhů masáží, návštěv salónů, zdravotních center anebo relaxačních pobytů v lázních. Tím otevíráme další kapitolu – zájezdy po Čechách i po světě s více než 50% slevou. A jeden příklad za všechny – 8 dní s polopenzí na chorvatském ostrově Hvar za 4050 Kč. A dítě jede zdarma!

Chorvatsko okouzlí svou panenskou přírodou a blankytným mořem

I v České republice se dá prožít pohádková dovolená

Ombudsman zasáhne!

Řada lidí má oprávněný strach z nákupů po internetu anebo neúspěšné reklamace. Skrz proto vytvořil speciální pozici ombudsmana, který nejen, že každý problém řeší za klienta, ale především ho dotáhne do zdárného konce. A věřte, že se skrzáckým ombudsmanem byste se do křížku dostat nechtěli.

Stop papírovým letákům

Máte plný sklep papíru, a nápis na schránce „nevhazujte letáky“ je patrně neviditelný, ačkoli vás každý den po návratu z práce zdraví jako první z celé rodiny? Anebo patříte k těm, kteří rádi nějakou tu korunu ušetří, ale listování a hledání toho „pravého ořechového“ je někdy tak ubíjející, že to pro příště raději vzdáte? Skrz.cz přišlo s novinkou a veškeré letáky shromažďuje na jednom místě! Nejen, že je hledání slev teď zábavné a rychlé, ale také efektivní. Stačí si vybrat konkrétní obchod, a během minuty máte jasno. Nechte se provést všemi slevami během pár okamžiků a za ušetřený čas i peníze můžete vyrazit…třeba na ostrov Hvar!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek