Hlavní obsah

Sex na veřejnosti: Tohle zažít nechcete!

Foto: Profimedia

Při sexu si dobře rozmyslete, kdo se na vás může dívat. V některých případech totiž není problém skončit před soudem

Milování s rizikem odhalení? Sexy letní zábava mnohých párů. Taky jedete na dovolenou s představou neuvěřitelných milostných zážitků? Tak si dejte pozor, ať z toho nemáte jen problémy. Jako tyhle páry!

Článek

Uvolněnost na dovolené je prostě báječná! Někdy je ale tak silná, že přehluší veškeré pudy. I sebezáchovu. A pak to stojí nervy i peníze. Však tyto dvojice mohou vyprávět…

1. 15 let za jednu akci?!

Čtyřicetiletého Jose Caballera a jeho partnerku Elissu Alvarez nějaký dobrák udal, když si před pár měsíci (za bílého dne) dopřávali sex na pláži Bradenton Beach nedaleko Tampy na Floridě. Svědci vypověděli, že všechno viděla i tříletá dívka.

Soud oba hříšníky shledal vinnými a nyní jim hrozí 15 let vězení, jak uvedl zpravodajský portál ABC News Action. A navíc, muž se musel zaregistrovat jako sexuální delikvent. A to všechno proto, že si tihle dva nevlezli do vody. Státní zástupce se nechal slyšet, že tam by je ostatní lidé neviděli. Přemýšlel takhle i jistý český pár? Nikoli.

2. Český příběh u jezera

V květnu letošního roku obyvatelé novozélandského města Queenstown zavolali policii na pár, který souložil na nábřeží jezera Wakatipu, a to hned naproti místnímu hotelu. Hlídka zjistila, že se jedná o pár z České republiky. Ten se navíc vymlouval, že v Česku je něco takového naprosto běžné. Tomu strážci zákona nemohli uvěřit.

Foto: Profimedia

Milování v autě je oblíbená praktika mnoha párů. Zkuste si ale vybrat jiné místo než třeba plně obsazené parkoviště před obchodním domem v době nákupní špičky

Pokud je člověk na Novém Zélandu, musí respektovat novozélandské zákony. A jak to s milenci dopadlo? List The Southland Times uvedl, že Češi vyvázli bez trestu, ale prý moc nechybělo, a byli by obviněni z nepřijatelného chování. Druhá věc je ostuda. Někdy je velká jako vrata od stodoly. Zvlášť když se jedná o vlastní děti...

Letos v červnu se patnáctiletý chlapec miloval s o rok mladší dívkou v Brně v Nopově ulici přímo na dětském hřišti. Milence a jejich rodiče čekají pořádné problémy. Na krku mají veřejné pohoršování a nezletilost slečny. Věk ale není to, co by zaručovalo prudérnost nebo opatrnost. Další případ zbořil dosavadní mýty.

3. Akce přímo na pódiu

Norská hudební kapela The Cumshots a její frontman Kristopher Schau se již v roce 2004 postarali o pořádný poprask. Zmíněný zpěvák během festivalu Quart v Kristiansand přivedl na jeviště mladý pár a prohlásil: „Za posledních sto let se lidem podařilo zničit víc než polovinu původního lesa na zemi. Jak daleko jste ochotni zajít, abyste pomohli přírodě?“

Fanoušci propukli v aplaus, pár složený z Leony Johansson a Tommyho Hola Ellingsena se svlékl, šel na okraj jeviště a tam se začal milovat před zraky tisíců ječících fanoušků. Pro to neměl pochopení tamní soudce.

Pár byl pokutován 1400 dolary pro každého, ale jelikož nikdo nechtěl zaplatit a úřední šiml je neodbytný, radši se tihle dva milovníci zdekovali do Berlína. Pomohli si? Možná, ale na pozoru se člověk musí mít všude!

Foto: Profimedia

Ani pláž u moře nebo u jezera nemusí skýtat vytoužené soukromí

4. Velký bratr tě vidí!

Užít si chtěl letos v květnu i třiatřicetiletý Danny Folco a pětatřicetiletá Jennifer Bonsante. Ti byli z exhibicionismu a pohlavního styku na veřejnosti, konkrétně v městečku v americkém Rhode Islandu, obviněni poté, co jejich sex přímo u zdi nákupního centra Clinton Street Plaza kdosi natočil a vystavil na Facebook.

Pár původně zapíral, „že to byla jenom sranda“. Oba aktéři byli zatčeni a druhý den propuštěni na kauci. Teď se zvažuje, co s nimi bude dál. Prostě smůla.

To pár, který si to rozdal přímo na červeném koberci během letošního ročníku filmového festivalu v Cannes, měl větší štěstí. Nějaký vtipálek ho pouze natočil a v ne moc dobré kvalitě vystavil na svém účtu na Twitteru...

5. „Píár“ zdarma? Tak kalhoty dolů!

Dukes Street v Keith v jižní Austrálii. Žena se opřela o kapotu stříbrného sedanu, muž si ji „bral“ zezadu. A okolo nich projelo auto Googlu. „Jen jsem pózoval s pivem v ruce,“ hájil se následně muž britskému deníku Daily Mirror. A co dál?

Silně rozmazané verze fotografie souložící páru byly přece jen k vidění na mapách Google.Stojíte i vy o takovou slávu? Jestli ne, schovejte se aspoň do stanu

A jak to máte vy? Už jste někdy za sex pykali?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama