Hlavní obsah

Sex na veřejnosti? Víme, kde je to nej!

Foto: Thinkstock

Pro někoho spalující touha, pro někoho noční můra

Vytrácí se z vašeho milostného života vášeň? Máte pocit, že by opravdu potřeboval osvěžit? Pak vyzkoušejte milování na veřejnosti! Nepotřebujete nic, jen trochu odvahy! Věřte, že adrenalin zacloumá s vámi oběma!

Článek

Sex na veřejnosti patří mezi velmi časté fantazie párů na celém světě. Myšlenka, že vás někdo vyruší nebo uvidí, je vzrušující sama o sobě. Páchání přestupku v kombinaci se stoupajícím adrenalinem povzbudí všechny vaše smysly a spontánnost na sebe nenechá dlouho čekat. Chcete taky zažít milování jedna báseň? Využijte druhou polovinu léta k neřestem a pokřtěte některé z veřejných míst!

Proč mít sex na veřejnosti?

Doma to znáte. Milování mimo zaběhnutý režim a scénář je velmi stimulující. I když možná patříte mezi typy žen, kterým se nervozitou rozklepou kolena již jen při představě, že by je někdo načapal při činu, měla byste tenhle typ letního sexu vyzkoušet. Okusíte tak úsměvný nedostatek soukromého prostoru, nevázanost, naléhavost i sexuální syrovost. Tady je pár tipů, jak na to.

Na co si dát pozor?

Především berte na vědomí fakt, že policie nemá pro polonahé milence velké pochopení. Takže pokud jste se zapojili do sexu na veřejnosti, tak tak čiňte na místech, na kterých nehrozí, že vás při sexu uvidí děti, strážci zákona i frigidní nepřející sousedka. Trapas se dá eliminovat i výběrem vhodné denní doby. Na turistické stezce asi nepotkáte rodinu s dětmi po deváté večer, a na svoji terasu se nejspíš nepůjdete milovat okolo poledne, když všichni z protějších kanceláří odchází na oběd…

A kde všude si můžete užít?

Foto: Thinkstock

Při sexu v přírodě je třeba s přírodou počítat

Některá zajímavá místa na pro sex na veřejnosti

 • pláže
 • vířivky
 • střešní byty
 • balkony
 • výtahy
 • šatny
 • letní kina
 • parky
 • vypůjčené lodičky a šlapadla
 • turistické stezky
 • zaparkovaná auta
 • knihovny
 • terasy
 • bazény
 • veřejné toalety (včetně té v letadle)

Jak zjistit, zda je váš partner připravený?

Ono se to lehce řekne, ale hůř udělá. I když muži milují ženy činu a jsou pro spontánnost v první řadě, ne každý je na akt tohoto typu připraven. Jak tedy zjistit, zda do toho jít nebo ne? Pokud si nejste jisté reakcí svého partnera, podrobte ho lehkému testu veřejných projevů náklonnosti. Chytejte ho za ruku, začněte ho líbat ve frontě u pokladny v supermarketu… Své chování podpořte slovy: „Nejradši bych se s tebou milovala teď a tady.“ Uvidíte, co odpoví…

Miláčku, dáme si sexík v parku?

Možnost je i zeptat se přímo, neboť komunikace je základem každého fungujícího vztahu, nicméně v tomto případě se to může minout účinkem. Doma s vámi bude partner souhlasit, ale venku se najednou začne cítit nejistě a trapně. Lepší je nechat ho analyzovat své pocity právě za pomoci výše uvedeného testu – tedy přímo v akci.

Co s sebou?

A to na věc ani nemusíte jít násilím. Sbalte tašku se základním vybavením (vlhčené ubrousky, kondom, deka) a vyzvěte ho na výlet. Však ona situace ukáže! Bude-li svolný (a povolný), mrkněte okem na jednu stranu, pak na druhou stranu, zkontrolujte, zda v okolí nejsou žádní diváci, a nechte se pohltit vírem vášně!Pro začátek ho můžete oslnit libou vůní s feromony, a pakpřekvapit třeba orálním sexem, žhavé tipy najdete ve článku Staňte se mistryní orálního milování.Že celý akt bude otázkou chvíle, je přece jasné. Venkovní teploty nahrávají sukním a šatům, které se dají vyhrnout. Plavat do rybníka asi taky nepůjdete v overalu, že? Léto je zkrátka jedna velká příležitost! Využijte ji!

A co vy? Už jste se někdy milovala v přírodě?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.