Hlavní obsah

Sháníte přípravek na posílení imunity?

Foto: Naturamed

OmegaMarine Forte+

Myslíte si, že na posílení imunity jste vyzkoušeli už úplně všechno? A co starý dobrý rybí olej? Pokud se vám vybavují vzpomínky z dětství na rybí tuk na lžičce, nemusíte se bát. Dnes existují podstatně chutnější varianty, které mají stejně blahodárné účinky jako kdysi.

Článek

Proč omega-3 potřebujete? Omega-3 nenasycené mastné kyseliny jsou látky, které si lidské tělo neumí samo vytvořit. Přitom jsou pro metabolismus naprosto klíčové. Jak je ale správně doplňovat? Z běžné stravy je těžké je získat (museli byste jíst kvalitní mořské ryby 3x týdně, což při jejich ceně není moc dostupné). Nenasycené mastné kyseliny omega-3 mají zdokumentovaný příznivý vliv na srdce, mozek a oči.

Foto: Naturamed

OmegaMarine Forte+

Buďte zdraví a plni sil

Pokud tedy zápasíte s častým nachlazením, které si doma mezi sebou pořád předáváte, objednejte si doplněk stravy OmegaMarine Forte+  obohacený o vitamin D3, vyráběný na základě 150leté norské tradice. Původ rybího oleje OmegaMarine Forte+ je 100% dohledatelný! Lososí olej, který je pro lidské tělo velmi dobře vstřebatelný, je získáván z masa lososů žijících v nejčistších vodách norských fjordů. Jeho zpracování trvá pouhých 75 minut, a proto se jedná o ten nejčerstvější rybí olej.

Ve složení najdete omega-3, 6, 7 a 9, které jsou navíc obohacené o vitamin D3 pro zdravé kosti a především jako podpora imunity.

Už žádná snížená obranyschopnost!

OmegaMarine Forte+ je nejprodávanější produkt svého druhu na trhu a doručujeme ho až do vaší schránky. Každý má nyní možnost objednat si balení zdarma, hradíte pouze poštovné 49 Kč.

Foto: Naturamed

OmegaMarine Forte+

Chcete udělat něco pro svou imunitu?

Už nebudete muset neustále řešit, jestli máte vy a vaše děti dostatek vitaminů. OmegaMarine Forte+ je vhodná pro celou rodinu. Vyzkoušejte ji na měsíc zdarma, zaplatíte pouze poštovné 49 Kč.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek