Hlavní obsah

Stylově k vodě: Prohlédněte si ty nej plavky a tuniky!

Foto: Greta Blumajerová

Těšte se na tuniky, plavky i nezbytné letní doplňky!

20. 6. 2016

Máte zrovna chvilku volna? Pojďte se s námi svlažit k vodě! V bazénové módní story si můžete vytipovat nové plavky, tuniky, sandálky i spoustu stylových doplňků. PS: Ženské křivky nejsou na závadu!

Článek

Z následujících tipů si vyberete i v případě, že vaše konfekční velikost nezačíná trojkou. Modelka Katka, na které jsme plavky fotili, má totiž sama dvaačtyřicítku. A v bikinách jí to neuvěřitelně sluší!

Buďte vybíravé!

Hořejšek sedí perfektně, ale ten spodek… je vám tento scénář povědomý? Nenechte si automaticky vnutit dvoudílný komplet a klidně vyzkoušejte kusy, které se jeden pro druhého nenarodily. Do mixování můžete zapojit i potisky.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: horní díl plavek (Marks & Spencer, 699 Kč), spodní díl plavek (Lindex, 349 Kč), boty (Answear, Melissa, 2299 Kč), taška (Roxy, Quicksilver, 950 Kč), náramky (Lindex, 129 Kč/set)

Tenké pásky bodují

Letošní plavkovou sezonu charakterizují pásky a atypické střihy. Vybrat si můžete z různě překřížených vršků, celkových plavek s nevšedně řešenými ramínky i spodních dílů s pásky na bocích. Pozor, podobné modely musí dokonale sedět. Příliš těsné plavky, které se zařezávají do kůže, jsou průšvih.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky (Lindex, 399 Kč/díl), kšilt (Marks & Spencer, 449 Kč), kimono (Answear, Vila, 669 Kč), boty (Salamander, 3215 Kč), vak (Answear, 399 Kč), prsten (Lindex, 149 Kč)

Vybavte se tunikou

Lehké tuniky, které se dají přehodit přes plavky (ty s aztéckými vzory si můžete prohlédnout ve fotogalerii), jsou v létě nenahraditelné. V módní výbavě by vám neměl chybět ani klobouk. À propos, rozhodně ho nemusíte nosit jen k vodě.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: tunika (Marks & Spencer, 949 Kč), klobouk (Lindex, 599 Kč), náušnice (Lindex, 249 Kč), boty (Baťa, 799 Kč)

Foto: archiv firem

Ochrání vás před sluncem a ještě skvěle vypadají! Co víc si přát?

S vysokým pasem

Klasickým spodním dílům silně konkurují kalhotky s vysokým pasem, které se v plavkových kolekcích objevují stále častěji. Pokud se vám tento staronový trend líbí, a máte navíc žensky tvarovanou postavu, vezměte si pár takových modelů do zkušební kabinky.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky (Answear, Gossard, horní díl 799 Kč, spodní 529 Kč), košile (Marks & Spencer, 949 Kč), boty (Answear, Melissa, 2699 Kč)

Šťavnaté barvy

Máte slabost pro výrazné odstíny? Dopřejte si je na plavkách! Oranžová dodá na zajímavosti i jinak jednoduchému modelu, mírné řasení na břiše se pro změnu postará o zakamuflování nedokonalostí.

Foto: Greta Blumajerová

Na foto: plavky (Answear, Seafolly, 2499 Kč), sluneční brýle (Reserved, 249 Kč), taška (Roxy, Quicksilver, 1350 Kč)

Foto: archiv firem

Pátráte po stylových slunečních brýlích? A co říkáte na tuto trojici?

A co vy? Už máte vybrané plavky?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek