Hlavní obsah

Tělo, prsa, celulitida. SOS, léto letos přišlo dřív!

Foto: Klinika YES VISAGE

Tělo, prsa, celulitida. SOS, léto letos přišlo dřív!

Od hladkého těla bez špíčků po dokonalý dekolt. Mnoho žen již propadá panice. Pokud jste přípravě na léto nevěnovaly celou zimu, máte šanci to dohnat. Přečtěte si, co rychle pomůže a čemu se vyhnout.

Článek

Letos léto dorazilo s velkým předstihem a mnohé z nás mohou být zaskočeny. Vždyť je to čas sporého oblečení odhalujícího to, co se dá během zimního období úspěšně zakrýt. A v plavkách se už vůbec nic neutají. Že se nelze stát plážovou kráskou přes noc? Díky moderním metodám se tomu lze určitě přiblížit. Vyzpovídali jsme odborníky největší estetické kliniky u nás, jak být rychle krásnější do léta, co byste před zahájením plavkové sezony neměly zanedbat a co můžete naopak navzdory reklamám z hlavy vypustit.

Foto: Klinika YES VISAGE

Odstranění tuku pomocí laseru SlimLipo na Klinice YES VISAGE

Zbavte se tuků rychle a navždy

Návod na rychlé tělo do plavek zní laserová liposukce SlimLipo. Že jste o ní už slyšeli? Je to v současnosti nejšetrnější a nejrychlejší liposukce estetické medicíny. Odstraní tuk bezbolestně, bez nutnosti celkové anestezie a trvale. Navíc po „vysátí“ tuku vypne a přilne kůži zpět. To potvrzuje i specialista na liposukce MUDr. Tomáš Paduch. „Na rozdíl od jiných liposukcí klienti nejvíce oceňují rychlý, miniinvazivní ambulantní zákrok s minimální zátěží bez nutnosti hospitalizace a dlouhé rekonvalescence,“ říká lékař Kliniky Yes Visage, která tuto moderní liposukci v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě provádí. SlimLipo vás navíc nevyřadí z normálního či pracovního života a ušetříte si tak dny dovolené v práci na léto. Více se o SlimLipu dozvíte na webu kliniky na www.yesvisage.cz/slimlipo.

Foto: Klinika YES VISAGE

Paní Emília – laserová liposukce SlimLipo na Klinice YES VISAGE

Foto: Klinika YES VISAGE

Paní Jana – laserová liposukce SlimLipo na Klinice YES VISAGE

Zcela neinvazivním řešením je pak kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting. „Jedná se o zcela bezbolestnou metodu odstranění přebytečných tukových zásob v oblasti bříška, boků, stehen nebo paží bez jakéhokoli zásahu do pokožky a bez jakékoliv nutné rekonvalescence. Kryolipolýza Zeltiq Coolsculpting má největší rozsah účinnosti a slibuje nejlepší úbytek tukové tkáně̌ mezi neinvazivními metodami vůbec. I proto je z neinvazivních metod nejoblíbenější,“ vysvětluje MUDr. Pavel Boček.

Foto: Klinika YES VISAGE

Kryolipolýza „před a po“ na Klinice YES VISAGE

Dopřejte si do plavek vysněná prsa

Krásná prsa jsou symbolem ženskosti, a tak není divu, že na faktorech, jako jsou jejich tvar, souměrnost a velikost, do značné míry závisí i to, jak vnímáme samy sebe. Dle statistik jsou se svým vzhledem spokojena jen 2 % žen. Plastickou operaci zvažuje třetina z nás. A právě̌ plastika prsou patří k druhému nejčastěji podstupovanému zákroku. Častější je už jen liposukce. Většina žen si přeje mít vetší, plná a tvarově stejná prsa, ale ne každou takto příroda obdarovala. „Sebevědomí je jeden z hlavních důvodů plastických operací vůbec. Každý zákrok, který je namístě, zvyšuje sebevědomí. Pokud to vezmeme čistě statisticky, nejvíce sebevědomí dodává právě zvětšení prsou,“ potvrzuje specialista na úpravu prsou a primář Kliniky Yes Visage MUDr. Martin Molitor, Ph.D.

Foto: Klinika YES VISAGE

Paní Šárka – zvětšení prsou pomocí implantátů (augmentace) na Klinice YES VISAGE

Foto: Klinika YES VISAGE

Paní Tereza – zvětšení a modelace prsou (augmentační mammaplastika) na Klinice YES VISAGE

„O plastiku prsou, ať už zvětšení, zmenšení, nebo jejich modelaci a úpravu tvaru, je na naší klinice velký zájem, neboť využíváme moderní postupy, které jsou však zároveň maximálně šetrné a bezpečné a zaručují hezká prsa bez zbytečných jizev a komplikací. Stejně jako u každého jiného zákroku platí, že chcete-li mít hezká prsa, pak je potřeba zvolit zkušeného chirurga. Navíc u nás na klinice víme, že nejen prsa, ale všechny změny by měly působit velice přirozeným dojmem a bez jakýchkoli stop chirurgického zákroku,“ vysvětluje MUDr. Martin Molitor. Více o moderní plastice prsou se dozvíte na www.yesvisage.cz/prsa.

Foto: Klinika YES VISAGE

Paní Tereza – zmenšení prsou (redukční mammaplastika) na Klinice YES VISAGE

Celulitida?

Proti celulitidě se snažíme bojovat celoročně, v létě ale přichází na „lámání chleba“, a tak zkoušíme všechno možné i nemožné, abychom pomerančovou kůži alespoň trochu vyhladily. Některé ženy se domnívají, že celulitida a tukové usazeniny se staly jejich stálými společníky. Nemusí to tak být. Zapomeňte však na krémy. Na Klinice Yes Visage disponují hned několika procedurami od redukce až po prevenci celulitidy, od neinvazivních až po rychlejší invazivnější řešení. Pokud se obáváte krátkých sukýnek či plavek, nyní je ten správný čas na konzultaci s odborníkem. Více informací na klinice na www.yesvisage.cz.

Foto: Klinika YES VISAGE

Odstranění celulitidy na Klinice YES VISAGE

Tip pro vás

Klinika Yes Visage je se svými pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě největší klinikou estetické medicíny a plastické chirurgie u nás. Nabízí pro všechny nezávaznou konzultaci s odborníkem a taktéž možnost zákroků na splátky již od 500 Kč a s nulovým navýšením. Více informací na pobočkách Kliniky Yes Visage nebo na www.yesvisage.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek