Hlavní obsah

Hvězda gospelu v Praze!

Foto: WTF Entertainment

Slavná Queen Esther Marrow

3. 12. 2008

Vzrušující, povznášející, duchovní, výbušná - taková je zbrusu nová show předního světového souboru The Harlem Gospel Singers, se kterým se na pódiu představí slavná zpěvačka Queen Esther Marrow!

Článek

Harlem Gospel Singers v čele s famózní Queen Esther Marrow se po loňských dvou úspěšných a zcela vyprodaných koncertech vracejí do pražského Kongresového centra! Úchvatné hudební vystoupení si budete moci vychutnat v rámci Evropské Tour 13. 12. 2008.

Říká se, že když se gospelová hudba rozezní, všechna okna by se měla otevřít, aby do nich mohla vtrhnout tato neuvěřitelná síla. Dokonce i obvykle rezervované středoevropské publikum u tohoto koncertu neuvěřitelně ožívá.

„Ze začátku vás jen sledují, pak je hudba donutí vstát a v určitý moment koncertu běží k pódiu, jako by byli na rockovém koncertě," popisuje  Queen Esther Marrow, co se během této hudební události v sále děje.

Foto: WTF Entertainment

The Harlem Gospel Singers

Co uvidíte?

Na této velkolepé a barvité show vás nečekají jen hedvábné kostýmy, ale hlavně silný sborový zpěv, pečlivě vybrané sólové hlasy, prvotřídní hráči na varhany, piano, bubny, basy a saxofony. Přiblížíte se pulzující newyorské čtvrti Harlem – domovu více než 400 náboženských komunit.

Hudební režie je v rukou jedinečného pianisty a aranžéra Antonyho Ewanse, který společně s Queen Esther Marrow založil prvotřídní skupinu The Harlem Gospel Singers.

Koncert se koná 13. prosince 2008 v Kongresovém centru Praha od 20.00.

Lístky na koncert k zakoupení v síti Ticketpro ve čtyřech cenových relacích (690 Kč, 990 Kč, 1290 Kč až po VIP za 1690 Kč).

Koncert přináší agentura WTF Entartainment. Více informací naleznete na www.wtfcz.cz

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek