Hlavní obsah

Hvězda gospelu v Praze!

Foto: WTF Entertainment

Slavná Queen Esther Marrow

Vzrušující, povznášející, duchovní, výbušná - taková je zbrusu nová show předního světového souboru The Harlem Gospel Singers, se kterým se na pódiu představí slavná zpěvačka Queen Esther Marrow!

Článek

Harlem Gospel Singers v čele s famózní Queen Esther Marrow se po loňských dvou úspěšných a zcela vyprodaných koncertech vracejí do pražského Kongresového centra! Úchvatné hudební vystoupení si budete moci vychutnat v rámci Evropské Tour 13. 12. 2008.

Říká se, že když se gospelová hudba rozezní, všechna okna by se měla otevřít, aby do nich mohla vtrhnout tato neuvěřitelná síla. Dokonce i obvykle rezervované středoevropské publikum u tohoto koncertu neuvěřitelně ožívá.

„Ze začátku vás jen sledují, pak je hudba donutí vstát a v určitý moment koncertu běží k pódiu, jako by byli na rockovém koncertě," popisuje  Queen Esther Marrow, co se během této hudební události v sále děje.

Foto: WTF Entertainment

The Harlem Gospel Singers

Co uvidíte?

Na této velkolepé a barvité show vás nečekají jen hedvábné kostýmy, ale hlavně silný sborový zpěv, pečlivě vybrané sólové hlasy, prvotřídní hráči na varhany, piano, bubny, basy a saxofony. Přiblížíte se pulzující newyorské čtvrti Harlem – domovu více než 400 náboženských komunit.

Hudební režie je v rukou jedinečného pianisty a aranžéra Antonyho Ewanse, který společně s Queen Esther Marrow založil prvotřídní skupinu The Harlem Gospel Singers.

Koncert se koná 13. prosince 2008 v Kongresovém centru Praha od 20.00.

Lístky na koncert k zakoupení v síti Ticketpro ve čtyřech cenových relacích (690 Kč, 990 Kč, 1290 Kč až po VIP za 1690 Kč).

Koncert přináší agentura WTF Entartainment. Více informací naleznete na www.wtfcz.cz

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama