Hlavní obsah

Tipy na vánoční dárky do domácnosti pro praktickou ženu

Foto: Textilomanie s.r.o.

Povlečení zimní motivy a materiályFoto: Textilomanie s.r.o.

Máte doma ženu, která upřednostňuje zejména praktické dárky a ráda zkrášluje svou domácnost? Poradíme vám, na jaké dárky se zaměřit a kde je koupit bez nutnosti tlačit se ve frontách. Než však dárky objednáte, dobře zvažte, jestli není zrovna vaše žena zaměřená spíše na vzhled. Každá žena je jiná, a ne každá ocení ručníky do koupelny.

Článek

Každým dárkem dáváte ženě signál, jak moc na ni při jeho výběru myslíte a zároveň jak moc jí rozumíte. Proto dříve, než než začnete košík plnit zbožím, snažte se svou ženu nenápadně vyzpovídat, případně oslovte její nejbližší kamarádky, které s výběrem mohou poradit. Trh nabízí nepřeberné množství věcí a zorientovat se v nich není snadné, zvlášť když se jedná o věci, které vám příliš neříkají. Co si budeme povídat, ložní prádlo obvykle nakupují raději ženy než muži.

Povlečení vždycky potěší

Při výběru povlečení se řiďte tím, co se hodí k naturelu obdarované. Ženy si potrpí na elegantní a romantické vzory. V oblibě jsou i veselé vánoční motivy.

Foto: Textilomanie s.r.o.

Bavlněné povlečení Aurora modrá. V oboustranném bavlněném povlečení Aurora budete spokojeně usínatFoto: Textilomanie s.r.o.

Oboustranné povlečení je jako chameleon

Oboustranné povlečení Aurora a oboustranné povlečení Davos je vyrobeno z kvalitní bavlny, která je úžasně jemná, lehká a prodyšná. Bavlna je zároveň ideální při alergii, astmatu a skvěle se hodí pro citlivou pokožku. Zajímavý vzor a barevná kombinace povlečení zútulní každou ložnici.

Foto: Textilomanie s.r.o.

Mikroplyšové povlečení. Na zimní měsíce si pořiďte hebké a hřejivé povlečení z mikroplyšeFoto: Textilomanie s.r.o.

Mikroplyšové povlečení nejen pro zmrzlíky

Během zimních měsíců bývá obzvlášť ženám chladno, proto není nic lepšího než jim pod stromeček nadělit hřejivé povlečení s krásným vánočním motivem. Doporučujeme flanelové povlečení nebo mikroplyšové povlečení, které působí jako kožíšek plyšového medvídka.

Beránková deka jako praktický dárek, který zahřeje

Beránková deka z mikrovlákna báječně zahřeje a okouzlí svým příjemným materiálem. Vybrat si můžete ze 4 krásných barev: vínová, modrá, šedá a tmavě šedá.

Foto: Textilomanie s.r.o.

Beránkové dekyFoto: Textilomanie s.r.o.

Polštáře a přikrývky, aby se vám dobře usínalo

Skvělým dárkem do domácnosti jsou kvalitní polštáře a přikrývky. Doporučujeme přikrývky z dutého vlákna, které dobře snesou časté praní, jsou vhodné pro celoroční užití a hodí se i pro alergiky a astmatiky.

Foto: Textilomanie s.r.o.

Polštáře a přikrývky. Vhodně zvolený polštář a přikrývka jsou zárukou zdravého a hlubokého spánkuFoto: Textilomanie s.r.o.

Ručníky a další praktické dárky

Mezi praktické dárky se řadí také ručníky, župany nebo třeba elektrické spotřebiče, fotky ve speciálních rámečcích apod. Ručníky a osušky nakupujte u prověřených prodejců. Získáte jistotu kvality. Při výběru se snažte orientovat podle materiálu, gramáže a také výšky vlasu.

Foto: Textilomanie s.r.o.

Ručníky. Kvalitní ručníky a osušky poskytují komfort po relaxaci ve vaně, sprše, nebo po běžném mytí rukouFoto: Textilomanie s.r.o.

Reklama