Hlavní obsah

Z šatníku Kate Middleton. Tohle jí slušelo nejvíce!

Foto: isifa

Vévodkyně Kate módu miluje, a my milujeme tu její!

16. 11. 2012

Vévodkyně z Cambridge je v hledáčku fotografů dnes a denně. Zatímco většina populace úzkostlivě sleduje velikost Kateina bříška, my se zaměříme na její úchvatný šatník. Inspirujte se!

Článek

Snad nikdo jiný nedokáže nosit leckdy až upjaté oblečení s takovou noblesou. Ať si na sebe vezme Kate cokoli, všichni jí to zbaští. Zejména Britky potom hltají stránky What Kate Wore, které sledují, a následně identifikují všechno, co si vévodkyně oblékne.

Na Kate je sympatické i to, že se nehalí jen do rób vyhlášených návrhářů. U Buckinghamského paláce se nechala fotit v šatech ze Zary. Zřejmě nemusíme dodávat, že se rozprodaly ve vteřině, kdy fotky obletěly svět (říká se tomu Kate efekt). Na rozdíl od celebrit se také nebojí ukázat v jedněch a týchž šatech, její oblíbené tělové lodičky už jsou notoricky známé všem, kteří její styl sledují.

Kate je zářným příkladem rčení „v jednoduchosti je krása“. Pokud jste naladěné na stejnou vlnu, pojďte se s námi podívat na jejích 10 nejzdařilejších módních počinů!

Foto: isifa

Model od britské návrhářky Jenny Packham se dá vystihnout pouhým citoslovcem. V blýskavé róbě Kate vyrazila na charitativní gala večeři a vypadala bezkonkurenčně. Psaníčko i boty zvolila chytře co nejjednodušší. Nádhera!

Foto: isifa

Kate miluje Alexandra McQueena a my milujeme její militaristickým stylem inspirovaný model. Halenka je v kombinaci se sukní, doplněnou o rafinované rozparky po stranách, naprosto úchvatná.

Foto: isifa

Přestože u vévodkyně potisky často nevídáme, u značky Prabal Gurung udělala výjimku. V jejich šatech se ukázala na státní návštěvě Singapuru. Návrháře zvolila záměrně – Prabal Gurung se totiž v Singapuru narodil.

Foto: isifa

Dubnová filmová premiéra patřila modelu návrháře Matthewa Williamsona. Šaty jsou z pre-fall kolekce 2012, zajímavé je, že původní model měl kameny zdobené jen rukávy. Lemování u krku mají speciálně jen Kateiny šaty.

Foto: isifa

A ještě jedna úžasná róba od Jenny Packham. Šaty jsou zdobené krajkou, která lehce zakrývá i dekolt a drobnými krystalky Swarovski. Návrhářka se jí postarala i o psaníčko v barvě.

Foto: isifa

Vévodkyně fandí i tenisu, na Wimbledon si oblékla obleček, který jsme už u ní jednou viděli. Šaty a kabátek jsou značky Joseph, za kterou stojí návrhářka Louise Trotter. Psaníčko je od Diane Von Furstenberg a je to stejné psaníčko, které si vzala k zeleným šatům výše.

Foto: isifa

Na návštěvu Kanady si Kate nemohla obléknout nic jiného než místního návrháře Erdema Moralioğlu, tvořícího pod značkou Erdem. Šaty mají krajkový horní díl, vévodkyně je doplnila svými oblíbenými tělovými lodičkami.

Foto: ISIFA

Tyto šaty není třeba představovat, při výběru toho nej jsme na ně ale nemohli zapomenout. Tvorbu svatebních šatů Kate svěřila návrhářce Sarah Burton, která vede její oblíbenou značku Alexander McQueen. Hotovým skvostem byla i korunka Cartier z roku 1936.

Který model u vás zabodoval nejvíce? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek