Hlavní obsah

Trápí vás přesušené vlasy po fénování? Jděte na to jinak!

Foto: Philips.cz

Chcete, aby měly vlasy po fénování nejen objem, ale také zůstaly hydratované, lesklé a zdravé?

Spousta žen používá fén několikrát týdně. Jak zařídit, aby vlasy zůstaly hydratované a lesklé?

Článek

Pokud se z fénu stal váš pravidelný koupelnový společník, jistě víte, že dokáže nejen skvěle sloužit, tedy dodat vlasům požadovaný objem a tvar, ale může také škodit. Například když chvátáte do práce a zuřivě fénujete hřívu na nejvyšší teplotu nebo když si vlasy sušíte příliš dlouho s cílem vytvořit si co nejdokonalejší účes. Pak se může stát, že místo zdravých vlasů budete mít na hlavě najednou přesušenou hřívu, která bude náchylná k lámání, bude postrádat lesk a možná se v reakci na vaši „péči“ paradoxně začne i více mastit nebo krepatět. A i když jste v téhle zkrášlovací disciplíně naopak zběhlá a vlasy si sušíte poučeněji, stejně můžete po čase zjistit, že váš účes není v takové kondici, jaká by se vám líbila.

Připravit, pozor…

Abyste se mohla pyšnit zdravou a lesklou hřívou, do vlasů po umytí a usušení ručníkem vždy naneste přípravek na ochranu před horkým vzduchem. Vybírejte jej podle typu svých vlasů a pozornost věnujte především vlasovým konečkům, které jsou nejvíc náchylné k lámání a vysušení. Vlasy pak klidně nechte ještě chvíli proschnout na vzduchu, a teprve potom sáhněte po fénu. Můžete začít vyšší teplotou, postupně přejít na střední a fénování zakončit proudem studeného vzduchu. Nebo si pořídit takový fén, který zvládne přizpůsobovat teplotu sušení vašim vlasům.

Foto: Philips.cz

Fén na vlasy Philips MoistureProtect neustále hlídá teplotu vlasů a teplotu sušení tomu přizpůsobuje

Fén, který sám hlídá teplotu

Přesně tuhle schopnost má fén na vlasy Philips MoistureProtect, který dokáže během fénování neustále sledovat teplotu vašich vlasů a upravovat teplotu sušení tak, aby vlasy zbytečně nepřesušil a nepřipravoval je o jejich přirozenou vlhkost. Díky tomu zůstává hříva hydratovaná, lesklá a zdravá a nedochází k poškozování kutikul, k čemuž dopomáhá i funkce ionizace. Ta zabraňuje vzniku statické energie a kutikuly ještě více uhlazuje, takže se výsledný účes nezacuchává a zůstává nádherně lesklý. Jen zdravé vlasy totiž mohou být doopravdy krásné!

Foto: Philips.cz

Na výběr máte ze šesti rychlostí a nastavení teploty – včetně volby chladného vzduchu na závěr fénování

Šest nastavení, nespočet účesů

Nosíte ráda hladký účes? Nebo dáváte přednost nedbale elegantní zvlněné hřívě? Fén na vlasy Philips MoistureProtect nabízí hned šest rychlostí a nastavení teploty, takže záleží jen na vás, jestli zvolíte vyšší teplotu a silnější proudění vzduchu pro vytvoření první zmíněné varianty, nebo nakombinujete vysokou teplotu s jemnějším prouděním vzduchu pro variantu číslo dvě. Tento fén je rovněž velmi výkonný a vlasy jím upravíte rychleji a snáze, ale zároveň šetrněji. A aby vám účes vydržel co nejdéle, nezapomeňte na závěr stisknout tlačítko chladného vzduchu.

Foto: Philips.cz

S fénem na vlasy Philips MoistureProtect upravíte vlasy rychleji, snáze a zároveň šetrněji

Tento fén navíc můžete až 45 dní testovat s garancí vrácení peněz. Více zjistíte na www.philips.cz/vlasy nebo v tomto videu.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek