Hlavní obsah

Třetina žen nosí špatnou podprsenku. Schválně!

Foto: Thinkstock

Podprsenka, která nesedí? Pro ženy žádný problém!

Nedávný světový výzkum ukázal, že třetina žen nosí špatnou podprsenku zcela záměrně. Nesedí jim, je jim velká nebo malá, a přesto si takovou koupí i příště. Proč? Známe důvody!

Článek

Deník Daily Mail přinesl výsledky výzkumu ze světa podprsenek, který provedla značka Triumph. Postupně se ho zúčastnilo na 10 tisíc žen z různých koutů zeměkoule. A výsledek? Více než tři čtvrtiny dam nosí špatnou podprsenku, a třetina všech dokonce záměrně!

Přemýšlíte o důvodech? Jeden výrazně převažoval – a sice ten, že menší či větší velikost činí jejich ňadra o něco více „dmoucí“, alespoň pod oblečením. I další důvody byly celkem prosté: buď svoji správnou velikost ženy neznají, nebo ta jejich není tak běžná, často ji proto vůbec neseženou.

Foto: Thinkstock

Při výběru spodního prádla se až příliš často přimhouří oči

Někdy se i stává, že touží po konkrétním modelu, který zrovna nemají na skladě. A do hry vstupuje i různé značení u módních značek nebo časté výkyvy váhy, které dámám zkrátka nedovolí mít neustále padnoucí spodní prádlo.

Některé ženy se stále ještě stydí zeptat prodavaček, jiné jsou na to až moc líné. Za podprsenku jsou přitom průměrně ochotné zaplatit v přepočtu maximálně 2500 korun.

A jak to máte vy? Jaký je váš strop pro nákup podprsenky? Nosíte správnou velikost, nebo výstřih opticky zvětšujete jinými fígly? Zapojte se do diskuse!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.