Hlavní obsah

Trik, jak uspět na rande nebo pracovním pohovoru

Foto: Fotky-foto.cz

Jaké je tajemství přitažlivosti a sex-appealu? Možná lze ovlivnit snadněji, než si myslíte!

Chcete zvýšit svůj sex-appeal, sbalit vysněného partnera nebo uspět na pracovním pohovoru?

Článek

Proč mají někteří lidé úspěch v sexuálním životě, i když nejsou ideálem krásy? Proč má někdo charisma a je hned středem pozornosti, kdežto jiný ho postrádá a nikoho nezaujme? Důvodů může být několik. Mění se podle toho, v jaké době žijeme a v jakém prostředí se pohybujeme. Nicméně odpradávna hraje důležitou roli ona pověstná „chemie“. U některých živočichů bylo mnohokrát dokázáno, že zvířata silně reagují při výběru sexuálního partnera na tzv. feromony – látky, které silně působí na opačné i stejné pohlaví. U lidí se o vlivu feromonů vede dlouhodobá diskuze a neexistuje žádná věrohodná studie, která by tento vliv potvrzovala, nebo vyloučila.

Foto: Fotky-foto.cz

Podpořte své šance v milostném i pracovním životě

Některé studie poukazují na to, že lidé byli kdysi feromony hodně ovlivňováni, stejně jako jsou jimi dodnes ovlivňována zvířata. S verbální a písemnou komunikací však přirozený vliv feromonů klesal a byl nahrazován hmotnými a inteligenčními aspekty civilizované společnosti. Nicméně spousta studií se přiklání k tomu, že i dnes jsou jimi lidé stále silně podvědomě ovlivňováni a že ona „chemie“ stále funguje. Na toto téma proběhlo i několik výzkumů. V jednom použili vědci tři místnosti a do každé posadili jednoho muže, šlo o jednovaječná trojčata. Pak nechaly ženy, aby místnostmi procházely a určily nejpřitažlivějšího muže. Drtivá většina žen označila muže, který byl nastříkán tzv. feromonovým produktem.

Speciální produkty na základě nejnovějších poznatků z biochemie

Specializované firmy investují miliony dolarů do vývoje feromonových produktů pro ženy a muže, které mají v podobě parfémů, vonných esencí nebo svíček za úkol podpořit sexuální přitažlivost a charisma jedince.

S úspěchem je používají lidé po celém světě při každodenním životě – na rande, při pracovním pohovoru, zkouškách ve škole a dalších příležitostech. Prostě vždy, když je potřeba zaujmout opačné pohlaví nebo získat respekt u stejného pohlaví.

Foto: IntimniNakupy.cz

Řada MAGNETIFICO – power of pheromones patří mezi to nejlepší, co můžete dnes koupit

Speciální řada unikátních parfémů MAGNETIFICO – power of pheromones

Bestsellerem mezi těmito produkty je řada MAGNETIFICO – power of pheromones, která v sobě kombinuje vůně předních světových parfémů s nejnovějšími poznatky z biochemie. Na základě AT-SC-R formule má za úkol razantně zvýšit přitažlivost jedince, pomoci mu získat úspěch u opačného pohlaví a zvýšit mu charisma a respekt. Lidé tyto produkty často využívají také pro větší úspěch na pracovních pohovorech, zkouškách a obchodníci ke zvýšení prodejů.

Nyní sleva 10 % při zadání slevového kódu: PROMO

Foto: IntimniNakupy.cz

Ručně vyráběné svíčky z řady MAGNETIFICO na základě Intensively intimate formula

Novinka – Aphrodisiac candle MAGNETIFICO

Novinkou na našem trhu jsou svíčky z řady MAGNETIFICO – power of pheromones. Unikátní afrodiziakální svíčky na základě Intensively intimate formule slouží jako skvělý pomocník pro vytvoření intimní, svůdné a nezapomenutelné atmosféry nejen při vašich intimních chvílích. Chcete svést partnera nebo partnerku? Chcete navodit intimní atmosféru při romantické večeři nebo jen vytvořit příjemnou atmosféru po náročném dni? Pak jsou afrodiziakální svíčky MAGNETIFICO – power of pheromones pro vás to pravé.

Nyní sleva 10 % při zadání slevového kódu: PROMO

Mohlo by vás také zajímat

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek