Hlavní obsah

Účinná hydratace pleti na jaře a v létě

Dopřejte tělu v létě hydrataci!

Hydrataci potřebují všechny typy pleti, tedy suchá, smíšená, citlivá i problematická. A to obzvlášť v období léta. Jaké jsou vhodné hydratační přípravky? Pojďme se podívat na několik výrobků.

Článek

V důsledku zvýšení škodlivých vlivů, vzrůstajícího slunečního záření, stresu způsobeného jak nedostatečným pitným režimem, tak nevhodnými přípravky na pleť dochází k předčasnému stárnutí pokožky. Hydratace pleti je velmi důležitá, aby byla zajištěna správná funkce obnovy pro svěží vzhled a příjemný pocit.

Nedostatek vody způsobuje vrásky, ztrátu elasticity, suchost a může způsobit i předčasné stárnutí.

V kosmetice pojmem hydratace pokožky označujeme zejména obsah vody v pokožce, který patří k nejdůležitějším faktorům vzhledu pleti. Hydratace pleti pomáhá zjemnit vnější linie a udržovat pleť svěží, zářivou a mladistvou. Dokonale hydratovaná pleť nejeví známky stárnutí.

Příklad látek, které pomáhají hydratovat:

  • kyselina hyaluronová
  • ceramidy
  • mořské řasy
  • aloe vera

Zde je několik hydratačních výrobků české přírodní kosmetiky firmy RYOR:

Krém s kyselinou hyaluronovou a kmenovými buňkami (150 Kč)

Kyselinu hyaluronovou máte od narození v sobě, ovšem její obsah věkem v pokožce klesá, a je tedy zapotřebí ji doplňovat zvenčí. Kyselina hyaluronová na sebe váže vodu, a to doslova až tisícinásobně. Krém je dermatologicky testovaný. Více ZDE.

Kyselina hyaluronová vám prospěje

Hydratační maska s minerály (126 Kč)

Jedná se o velmi lehkou svěží masku s obsahem extraktu mořských řas plných minerálních látek, které pokožku hydratují a zároveň zpevňují. Je vhodná pro všechny typy pleti a dermatologicky testovaná. Více ZDE.

Hydratační maska s minerály

Hydratační kapsle s ceramidy (270 Kč)

Jedná se o želatinové kapsle, obsahující vysoké množství cílených aktivních látek, které pleť hydratují a zabraňují jejímu stárnutí. Více ZDE.

Hydratační kapsle s ceramidy

Lehké, snadno vstřebatelné krémy zajišťující vysokou hydrataci. Obsahují aloe vera, extrakt z grepových jader a vitamin E – vitamin krásy, který chrání pokožku před škodlivými vlivy.

Hydratační krém s 24hodinovým účinkem

Hydratační krém s aloe vera

Ultramastné tělové mléko (125 Kč)

Obsahuje přírodní oleje, komplex hydratačních látek a extrakty z mořských řas. Ideální pro přesušenou a olupující se pokožku. Více ZDE.

Ultramastné tělové mléko

Další produkty najdete na www.ryor.cz, bezplatnou kosmetickou poradnu na www.mujryor.cz. Krásné léto vám přeje RYOR.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.