Hlavní obsah

V těhotenství pomůže nová aplikace

„Program Manažerka mateřství patří dlouhodobě k nejoblíbenějším preventivním programům. Každým rokem jej využívá několik tisíc našich pojištěnek,“ upřesňuje tisková mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny Elenka Mazurová.

Čekání na miminko je krásné. Prožít si těhotenství bez obav umožní mobilní aplikace ZDRAVÍ V MOBILU.

Článek

Moderní maminky vlastnící chytrý telefon s operačním systémem Android nebo iOS díky této aplikaci totiž mohou mít vždy u sebe všechny potřebné informace o zdraví svém i svého miminka.

„Aplikace nejprve nastávající maminky provede těhotenstvím týden po týdnu a upozorní je na těhotenská vyšetření. Ohlídá dokonce i blížící se termín porodu, pomůže s výběrem jména a včas nabídne nákupní seznam věcí pro miminko. Dokonce ani na přípravu tašky do porodnice nebude budoucí maminka sama. Ale protože porodem vše teprve začíná, tak ZDRAVÍ V MOBILU pomůže novopečené mamince i s tím, na co po porodu nezapomenout,“ přibližuje výhody tisková mluvčí České průmyslové zdravotní pojišťovny Elenka Mazurová a dodává, že zajímavých funkcí pro těhotné má aplikace připravených samozřejmě mnohem víc. Kromě těhotenské kalkulačky maminkám prozradí například i to, kdy je jejich miminko velké třeba jako zralá malina.

Mobilní aplikace Zdraví v mobilu

U ČPZP až 3000 Kč pro maminky a miminka

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna však nabízí maminkám i mnohem více než mobilní aplikaci pro těhotné. V rámci oblíbeného produktu Manažerka mateřství přispívá ČPZP v roce 2017 na těhotenské kurzy i nadstandardní vyšetření a péči. Dále přispívá již narozenému dítěti, například na produkty pro zdravý rozvoj dítěte nebo na cvičení dětí do 2 let. Navýšení se v letošním roce například dočkaly příspěvky na organizované plavecké kurzy a rozpočet programu Plavání zdarma či za zvýhodněnou cenu a do nabídky byl zařazen nový produkt pro ženy – Žena po porodu, který může pojištěnka čerpat až do výše 1000 Kč.

„Pokud sečteme všechny příspěvky, které mohou obdržet ženy, které očekávají narození dítěte, získají u ČPZP 3000 Kč, což už podle našeho názoru stojí za to zvážit, zda být, či nebýt u České průmyslové zdravotní pojišťovny,“ doplňuje Elenka Mazurová s tím, že přehled preventivních programů a výhod lze snadno zjistit na webu www.cpzp.cz nebo na kterékoli pobočce pojišťovny. Zaregistrovat se k ČPZP můžete až do 30. září 2017 jednoduše on-line na www.cpzp.cz/205 nebo osobně na nejbližší pobočce této zdravotní pojišťovny a můžete již od 1. 1. 2018 využívat nabízených výhod.

Příspěvky od ČPZP ocení zejména maminky a jejich děti

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek