Hlavní obsah

Víme, jak na povánoční faldíky!

Foto: Fitrazdva.cz

Dopřejte si profesionální péči

Vánoce jsou za námi, období relaxace končí. Sváteční lenošení však na nás zanechalo nějaká ta kila navíc. Nevadí, víme jak na to! Nemusíte podstupovat drahá a bolestivá invazivní řešení!

Článek

Unikátní neinvazivní liposukce Claudia lipo system je ideálním řešením pro odstranění přebytečného podkožního tuku a eliminaci celulitidy, které na náš trh přináší jako jediný v ČR tým Fitrazdva.cz.

Zhubněte tím nejpříjemnějším způsobem!

Přístroj kombinuje jako jediný v ČR bipolární radio frekvenci, E-light záření o specifické vlnové délce, mechanickou válečkovou manipulaci, podtlakovou stimulaci tkáně a ultrazvukovou terapii.

Tato nová metoda umožní odstranění významného množství podkožního tuku. Bipolární radio energie proniká hluboko do pojivové tkáně, jejíž silná penetrace vede k odstranění tuku i v hlubokých vrstvách. Navíc díky válečkové manipulaci dochází k sjednocení jeho struktury a odbourání tvorby „hrudek“. E-light záření prohřívá tkáň i pokožku, což zvyšuje pružnost a elasticitu kůže. To v konečném důsledku vede k odstranění kožních defektů vzniklých shromažďováním podkožního tuku.

Viditelně tak zhubnete a eliminujete projevy celulitidy. Je to plně neinvazivní ošetření, žádná bolest, skalpel, ani jiné nepříjemnosti. Jen příjemný relaxační zážitek s úžasným výsledkem na závěr.

Foto: Fitrazdva.cz

Před ošetřením Claudia lipo system

Foto: Fitrazdva.cz

Po sérii ošetření Claudia lipo system

Ošetřit je možné prakticky libovolnou partii na těle vyjma kontraidikovaných. Podstoupit zákrok může prakticky kdokoli od štíhlých až k obézním.

Foto: Fitrazdva.cz

Průběh ošetření Claudia lipo system

Garance spokojenosti

Nic neriskujete! Když se účinek neprokáže a při každém ošetření neztratíte na objemu alespoň 1 cm, bude provedeno druhé ošetření zdarma nebo Vám budou vráceny peníze.

Balíček BUĎ FIT 5v1

Pro nový lepší start do nového roku odborníci Fitrazdva.cz vytvořili unikátní kombinaci liposukce Claudia Lipo System s dalšími 4 procedurami, které tvoří ideálně vyvážený Balíček BUĎ FIT 5v1 vzájemně se doplňujících ošetření za mimořádně výhodnou baťovskou cenu 999,- Kč.

Na začátku bude provedeno ošetření dvou partií liposukcí Claudia Lipo System. Toto ojedinělé ošetření v ám umožní zbavit se části podkožního tuku a omezit projevy celulitidy. Mimo to lze pomocí tohoto ošetření řešit i jiné estetické nepříjemnosti, jako je povislá kůže, váčky pod očima či podbradky.

Dále vás zabalí do skořicového nebo břečťanového zábalu, v němž budete po zbývající dobu terapie. Posílí se tak její účinky. Následuje reflexní masáž lymfatického systému přes plosky chodidel, která uvolňuje lymfatické cesty, pomůže vyplavit škodliviny z těla, působí proti stárnutí pleti a zmírňuje celulitidu.

Foto: Fitrazdva.cz

Reflexní masáž lymfatického systému přes plosky chodidel

Bude Vám také aplikována speciální kolagenová maska, která obsahuje oproti běžným pleťovým maskám až 10x více živin a hydrogenních složek. Vyživí tak pleť, vyhladí vrásky a zabrání vzniku nových, dodá hebkost, elastičnost a pocit svěžesti, dlouhodobě reguluje vlhkost a jadrnost pokožky, eliminuje nadbytek melaninu a zlepší mikrocirkulaci.

Souběžně je prováděna lymfodrenáž celého těla & infasaunová terapie, která redukuje podkožní tuk, zpevňuje tělo, odbourává celulitidu a otoky, udržuje pevnou a pružnou pokožku, detoxikuje organismus a zlepšuje imunitu a celkovou fyzickou kondici.

Foto: Fitrazdva.cz

Lymfodrenáž celého těla & infasaunová terapie

Celý balíček trvá 90 min a tvoří opravu ojedinělý produkt na trhu neinvazivního odstranění podkožního tuku a celulitidy. Můžete jej podstoupit v Praze, Brně či Ostravě. Dárková poukázka, kterou Vám Fitrazdva.cz na požádání vystaví, může sloužit jako báječný a originální dárek.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama