Hlavní obsah

Ryor pod stromečkem

Letos stres se sháněním dárků podstupovat nemusíte

Stres se sháněním vánočních dárků tento rok podstupovat nemusíte. Česká kosmetika Ryor vám nabízí velký výběr dárkových kazet. Ušetříme vám tedy čas s vymýšlením vhodných dárků.

Článek

Pro milovníky levandule můžeme doporučit hned dvě dárkové kazety. Dárková kazeta Levandule – Péče o tělo a Dárková kazeta Levandule – Péče o pleť. V celé řadě je využita levandulová silice pěstovaná v tradiční oblasti na jihovýchodě Francie v Provence. Levandule je výborná pro relaxaci, uvolnění a celkové zklidnění při každodenním stresu, nejen toho předvánočního.

Dárková kazeta Levandule – Péče o tělo a Dárková kazeta Levandule – Péče o pleť

Nadstandardní péče s Arganovou řadou Ryor nabízí dvě dárkové kazety. Dárková kazeta Arganový olej I potěší každého, kdo má rád lehčí typy krémů, naopak dárková kazeta Arganový olej II obsahuje výživnější krémy, a je tedy vhodná pro sušší typy pleti.

Dárková kazeta Arganový olej

Arganový olej je jedním z nejdražších a nejvzácnějších na světě. Lisuje se z plodů stromu Argánie trnité. Arganový olej obsahuje dvojnásobné množství antioxidačních látek než běžně používaný olivový olej. Má vysoký podíl nenasycených mastných kyselin, vitaminu E, skvalenu a dalších kosmeticky i výživově významných látek, které chrání pokožku před poškozením.

A nezapomínáme ani na pánskou část. Pánům vřele doporučujeme dárkové balení pivní kosmetiky, které obsahuje Pivní sprchový gel a Pivní krém s kyselinou hyaluronovou. Řada nabízí přípravky s obsahem chmelového extraktu a další aktivní látky. Navíc je doplněna velmi elegantní vůní, která jim bude zpříjemňovat celý den. Další možností může být Set pro muže s klidnícím balzámem po holení a bylinným šamponem.

A když už prostě nevíte co, tak je jasným řešením dárková kazeta Základní péče o pleť, se kterou chybu prostě neuděláte. Kazeta obsahuje oblíbenou dvoufázovou odličovací emulzi, hydratační krém i lehký výživný krém s mandlovým olejem. Oba výrobky jsou vhodné pro široké spektrum slečen i dam.

Dárková sada Ryor

Péče o citlivou pleť

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek