Hlavní obsah

Záchrana vlasů na dosah

Podle statistik trápí úbytek vlasů stále více žen

Řídnutí, padání a slábnutí vlasů na sebevědomí a psychické pohodě nikomu nepřidají. Trápením si ale nepomůžete. Raději na nic nečekejte a začněte hledat skutečně účinné řešení.

Článek

Snad každý člověk čas od času zaznamená, že mu vlasy padají více než obvykle. Příčin může být více. Obvykle to bývá velký stres, nedostatek některých vitaminů či minerálů ve stravě, nadměrná fyzická zátěž nebo nešetrná péče. Často vlasy padají ve zvýšené míře po porodu a v menopauze, což je způsobeno vlivem hormonální nerovnováhy. Závažnější příčinou zvýšeného padání vlasů bývají některé druhy onemocnění a dědičnost.

Napsáno v genech

Podle statistik trápí úbytek vlasů stále více žen. Obecně se uvádí, že jde dokonce o 40 % ženské populace ve věku mezi 40 a 60 lety. Často jde o ženy

Toto onemocnění má různé formy, z nichž nejčastější je androgenní typ. Nespočívá ani tak ve zvýšeném padání, jako spíše v tom, že se vlasový porost přestane postupně obnovovat. Vlasové folikuly se v některých částech vlasové pokožky ztenčují a posunují blíže k horním vrstvám kůže. Tím dochází ke zkrácení růstové doby vlasů a snížení jejich kvality. Vlasy jsou náchylnější k nepříznivým vlivům a dříve vypadávají. U žen to bývá nejčastěji na temeni hlavy a nad čelem.

Revalid koupíte bez předpisu volně v lékárně

Pomoc na dosah

Vyléčit alopecii bohužel stále ještě není možné. Nicméně existují možnosti, jak lze řídnutí vlasů zpomalit, a současně zlepšit jejich kvalitu. Vedle používání speciální vlasové kosmetiky a místní aplikaci „vodiček“, jde o posílení vlasových folikulů „zevnitř“, a to prostřednictvím léčivého přípravku Revalid. Jedná se o tobolky vyráběné ve Švýcarsku na základě dlouholetých lékařských výzkumů.

Mají jedinečné složení s obsahem aminokyselin metioninu a L-cysteinu, dále vitaminů skupiny B, železa, zinku, mědi, výtažků z pšeničných klíčků, kvasnic a dalších látek, jež stimulují, posilují a vyživují vlasové kořínky. Díky tomu jsou vnitřky vlasových kořínků zásobeny potřebnými živinami, dochází k eliminaci vypadávání a zlepšení kvality a pružnosti vlasů. Počítejte s tím, že výsledky se dostaví zhruba po třech měsících užívání, proto je důležité užívat Revalid pravidelně. Koupíte ho bez předpisu volně v lékárně.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek