Hlavní obsah

Známé osobnosti milují jednu asijskou bylinu. Právenka je 15× silnější než ostropestřec

Foto: HERBAL WORLD

Známé osobnosti na slavnostní večeři při uvedení čistě přírodních doplňků stravy společnosti Herbal World na český trhFoto: HERBAL WORLD

Vzácní hosté a známé osobnosti se nesli na vlně účinků bylin právenka latnatá, žumen čtyřhranný, trubkovec osinatý a zázvor černý.

Článek

Vedle mistra etikety Ladislava Špačka, muzikálové divy Michaely Štikové, moderátorky a herečky Evy Decastelo, modelky Kateřiny Wohlmann Votavové, juniorského mistra světa v desetiboji a sportovce roku Františka Doubka a zpěváka Martina Schreinera si byliny oblíbilo mnoho dalších osobností včetně lékařů, umělců, sportovců a influencerů.

A co je vlastně právenka latnatá?

Ačkoli se u nás jedná o úplnou novinku, kterou zná jen hrstka odborníků, ve světě se stala právenka latnatá velkým hitem a nedostatkovým zbožím. Česká společnost Herbal World včas vsadila na svůj instinkt a má dostatečné množství této plodiny pro zákazníky v celé Evropě. Již před mnoha lety se tato plodina stala nedílnou součástí života většiny Skandinávců, kteří si ji podobně jako známé osobnosti oblíbili pro její přispívání k normální funkci dýchacího systému a hladině cukru v krvi. V čem je však její hlavní síla? Úspěšná cesta k normální činnosti jater a pročištění, jelikož dle vědeckých studií je právenka latnatá 15x účinnější než ostropestřec!

Foto: HERBAL WORLD

Právenka latnatá a kapsle, které neobsahují barviva ani chemické přísadyFoto: HERBAL WORLD

IMUNworld – doporučuje Eva Decastelo, ambasadorka

Jedinou složkou potravinového doplňku IMUNworld je právenka latnatá. Jde o silný antioxidant a vedle hlavních předností udává směr k normálnímu trávení, stavu kloubů a oběhové soustavy. Cílem je i přirozená obranyschopnost – imunitní systém. U žen přispívá k premenstruačnímu a menopauzálnímu komfortu. IMUNworld je opatřen certifikáty o zdravotní bezpečnosti od Státního zdravotního ústavu (SZÚ) a GMP (Good Manufacture Practice).

Foto: HERBAL WORLD

IMUNworld doporučuje ambasadorka Eva DecasteloFoto: HERBAL WORLD

Měsíční kúra a rodinné balení za zvýhodněné ceny

Měsíční kúra – 200 kapslí + 100 kapslí zdarma.

Rodinné balení  – 400 kapslí + 200 kapslí a doprava zdarma.

A další výhodná balení…

Foto: HERBAL WORLD

Výhodná balení potravinového doplňku IMUNworld, již od 14 Kč za denFoto: HERBAL WORLD

Svaté grály čínské medicíny: žumen, trubkovec a zázvor černý

Z názvů potravinových doplňků HEMOworld  (žumen čtyřhranný) a URINworld  (trubkovec osinatý) lze vyčíst, jaké jsou zásadní účinky obsažených bylin. Trápí Vás nepříjemný pocit, svědění a pálení? Je tady HEMOworld. Hlavní složka navíc podporuje hubnutí a kontrolu tělesné hmotnosti. V každém ročním období a hlavně během plavkové sezony je močové ústrojí vystavováno častému výkyvu teplot, lehce tak může dojít k prochladnutí. Trubkovec osinatý přispívá k normální funkci močového ústrojí ledvin, močového měchýře a močových cest, vyzkoušejte URINworld.

Foto: HERBAL WORLD

Vedle juniorského mistra světa a sportovce roku Františka Doubka výrobky doporučují fitness trenér a hokejista Marek Peksa a dalšíFoto: HERBAL WORLD

Nejsilnější antioxidant zázvor černý je vhodný i pro ženy!

Tak to jsme nečekali! Jedná se o jeden z nejsilnějších antioxidantů, hlavní složku potravinového doplňku STRONGMANworld. Dalšími složkami tohoto životabudiče jsou kozinec blanitý přispívající ke zvýšení pohyblivosti kloubů a ženšen pravý působící příznivě při fyzickém výkonu, snížení únavy a funkci kardiovaskulárního systému, udržuje sexuální zdraví, vitalitu a paměť.

Objevte sílu skrytou v bylinkách na herbalworld.cz.

Originální potravinové doplňky z čisté přírody!Video: HERBAL WORLD

Reklama