Hlavní obsah

3 kroky, jak skoncovat s únavou

Foto: Floradix

Cítíte se neustále bez energie? To může být projevem nedostatku železa

Na jedné straně se v posledních dnech vše probouzí k životu, na druhé straně lidský organismus po zimním útlumu bojuje s únavou. Jak se jí co nejrychleji zbavit?

Článek

V následujícím článku vám nabízíme několik rad a tipů, jak bojovat s únavou.

Tipy pro boj s únavou:

1. Jezte a pijte pravidelně

Pocit únavy často souvisí s tím, že tělu dochází energie, kterou mu máte dodat prostřednictvím stravy. Méně je někdy více a v případě jarního jídelníčku to znamená hlavně lehčeji a postupně, ideálně ve 4 až 6 porcích za den. Jako přílohu k hlavnímu jídlu zkuste zeleninu ve formě salátů.

Kolik tekutin za den vypít, je individuální. Snažte se však pít hlavně čistou vodu ochucenou například citronem. Pokud patříte mezi milovnice kávy, zvyšte příjem tekutin bez ohledu na pocit žízně.

2. Doplňujte železo

Pocit vyčerpání může být projevem nedostatku železa, které je pro váš organismus nepostradatelným stopovým prvkem. Jeho denní spotřeba by měla být kolem 15 mg, což vyžaduje konzumaci pestré stravy, na kterou často zapomínáte.

K vyváženému jídelníčku proto doporučujeme přidat doplněk stravy Floradix, který je optimálním zdrojem k doplnění železa a přispívá ke zmírnění únavy.

3. Poslední záchrana

Vydýchaná místnost vám k pocitu svěžesti nepomůže, takže vyvětrejte. K osvěžení pomůže i chladná voda, kterou si opláchnete obličej nebo šíji.

Náš tip: Pro zmírnění únavy vyzkoušejte unikátní tekutý přípravek Floradix, jehož tradiční receptura mu umožňuje být optimálním zdrojem železa. Pro tělo je železo obsažené ve Floradixu dobře vstřebatelné nejen díky formě glukonátu železnatého, ale i dalším obsaženým látkám, mezi které patří vitaminy B2, B6, B12, C, med, výtažky z bylin a ovocných šťáv. Tyto látky mají samozřejmě další nezanedbatelné příznivé účinky na vaše tělo.

Foto: Floradix

Floradix – doplněk stravy proti únavě

Floradix neobsahuje alkohol, laktózu, konzervační látky, barviva ani syntetické přídatné látky, a je tak vhodný i pro těhotné a kojící ženy, děti od 3 let, dospívající, vegetariány, dárce krve a pro starší lidi nebo rekonvalescenty.

Doporučená maloobchodní cena doplňku stravy Floradix je 299 Kč za balení 250 ml. K dostání je v lékárnách, v prodejnách dm a v drogeriích TETA po celé České republice.

Pokud vás zajímá zdravý životní styl, zaregistrujte se na www.liftecklub.cz. V registračním formuláři vyplňte promo kód PROZENY042015. Můžete získat nejen zajímavé slevy, ale také mnoho užitečných informací a dárky za nasbírané body.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama