Hlavní obsah

Blanka v akci: S cizím mužem v cizím pokoji

Foto: David Kadlec

Ve dvou se to lépe... cvičí

Nestíháte si dojít ke kadeřníkovi, natož si někde pravidelně zacvičit? Máme pro vás řešení: rychlé, zábavné a nebude vás nic stát! A účinky? Ověřené a zaručené.

Článek

Aniž byste museli vybíhat z domova někam do tělocvičny, víme, jak si můžete zpevnit svaly. „Stačí vám k tomu jen váha vašeho těla. A také váha partnerova,“ říká trenér Ondřej Diviš, který se specializuje na domácí cvičení. Ano, čtete správně: zacvičit si totiž můžete i se svým protějškem. Vždyť ruku na srdce, co vlastně společného za sport provozujete? Nanejvýš gaučink před televizí?

Využijte tedy čas a domácí prostředí a opepřete si vztah novými zážitky. Potřebujete-li zhubnout, zkuste běhat (návod a zkušenosti zpěvačky Debii najdete tady) nebo vyzkoušejte super rychlé spalování díky teplu a tlaku.

Dnes ale pro vás máme návod, jak si ve dvojici udělat hezký večer. A věřte, že si nejenom zpevníte svaly, ale i dost zasmějete. Sama jsem se při cvičení snad nikdy tak (hodně nahlas) nebavila… Tak si pusťte naše video....

P. S.: Slibuji vám, že všechny cviky jsou opravdu užitečné. Druhý den jsem cítila nejen břišní a prsní svaly, ale i svaly na rukou a dolních končetin. Nezkusíte to doma se svým mužem také?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.