Hlavní obsah

Bunda, bez které se hvězdy v zimě neobejdou? Stylová parka!

Foto: Profimedia.cz
28. 11. 2018

Jen těžko bychom se dopočítali, kolik sezon se už tahle bunda s kapucí nosí. A to je v módním světě, kde se navíc na praktičnost zrovna nehraje, skoro zázrak. Patříte k vyznavačkám ležérního stylu? Pak byste si měly stejně jako Sienna, Jennifer nebo Jessica pořídit parku.

Článek

Parka se už před lety zabydlela v našich šatnících a zdá se, že v nich ještě nějakou dobu zůstane. Život zpříjemní zejména těm z vás, které chodí většinu týdne v džínách a obecně dávají přednost pohodlnosti. Během roku můžete narazit na lehčí verze této bundy, momentálně se ale samozřejmě vyplatí zaměřit na ty vatované, ve kterých se dá strávit bez přehánění celá zima. S čím parku kombinují módu milující hvězdy, a kde seženete ty nejstylovější kusy?

Parka v podání slavných krásek

Foto: Profimedia.cz

Bez parky by se neobešla herečka a módní ikona Sienna Miller (36). Bundu má rovnou v několika variantách od slabších až po vatované, které vytahuje při prvních mrazících. Nejčastěji přitom parku kombinuje s oblíbenými džínami

Foto: Profimedia.cz

Pro hrdinku dnešního článku má slabost i modelka Chanel Iman (27), která spojení ležérní bundy a rovně střižených džín rozbíjí botami na podpatku. Mimochodem, pokud modelce závidíte parku lemovanou kožešinou a nechce se vám pořizovat další, odepněte původní kapuci a bundu dozdobte samostatným huňatým límcem. Pakliže byste chtěly bundu „zrekonstruovat“ nastálo, můžete si kapuci nechat přímo přišít

Foto: Profimedia.cz

Zpěvačka Jennifer Lopez (49) považuje parku za nejspolehlivější ochranu proti zimě. Přehazuje ji přes většinu ležérních outfitů a ráda k ní obouvá i oblíbené farmářky

Foto: Profimedia.cz

Může fungovat spojení parky a sukně, potažmo i šatů? Jak sama dokazuje herečka Jessica Alba (37), může. V tomto případě se ale vyplatí pozici parky posílit kouskem v podobném stylu. Například takovými biker boots!

Foto: Profimedia.cz

Hvězdy bundu často párují i s ryze sportovními outfity. Úzké legíny a tenisky mohutnou bundu příjemně vyváží, o čemž ví své i modelka Karlie Kloss (26). Až budete vybíhat na hodinu jógy nebo svižnou procházku, jděte na to podobně!

Jde se nakupovat!

Pokud se nějakým nedopatřením stalo, že parku ještě nemáte, prohlédněte si naše nákupní tipy. Využít je samozřejmě mohou i ty z vás, které si dělají zálusk na bundu číslo dvě (nebo už tři?). Parky seženete v různých délkách, nejčastěji ale sahají pod zadek. Na charakteristické zelené se přitom zasekávat nemusíte – pokud vám tahle barva nesedí, klidně jděte do tmavě modré, šedé nebo rovnou žluté (jde o nejmódnější barvu příštího roku). Nezapomeňte si také ohlídat, v jaké je kondici případná umělá kožešina na kapuci a jestli se dá huňatý lem odepnout. Při praní to oceníte.

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): H&M, 999 Kč a Vero Moda, prodává Answear, 1999 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Zara, 1999 Kč a Vero Moda, prodává Answear, 999 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): H&M, 1299 Kč a Only, prodává About You, 1560 Kč

Foto: Archiv firmy

Na foto (zleva): obě bundy Esprit, 4999 Kč a 3799 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): H&M+, 1299 Kč a Zara, 2599 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): H&M, 1799 Kč a Vero Moda, prodává Zalando, 1270 Kč

Foto: Archiv firem

Na foto (zleva): Mango, 2999 Kč a Esprit, 3999 Kč

HLASUJTE: Vlastníte parku?
Ano, a nosím ji často
52.8 %
Ano, ale vytáhnu ji jen občas
7.1 %
Ne, ale chci si ji pořídit
15.6 %
Ne, a ani po ní netoužím
24.5 %
Celkem hlasovalo 3809 čtenářů.

Co říkáte na tento typ bundy? Líbí se vám, nebo dáváte přednost jiným? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek