Hlavní obsah

Být, či nebýt milenkou?

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Zdál se tak skvělý a bez chyby...

10. 12. 2008

Milenka! Zrádkyně! Ona je vždy ta, která ničí vztah, rodinu a vlastně vše, co jí přijde pod ruku. To je názor, který převládá. Napadlo vás ale někdy, že milenka může být v tomto kolotoči nevěry nevinně?

Článek

Může to potkat i vás

Seznámila jste se s úžasným krasavcem. Má všechny vlastnosti, které jste si kdy na muži vysnila. Je pozorný, galantní, má smysl pro humor... zkrátka miláček. Že by to byl ten pravý, na kterého celý život čekáte? Ale přece se časem ukáže jedna nemilá vada na kráse. Doma na něj čeká manželka.

Tato novinka vás samozřejmě porazí, nevěříte svým uším. Proč zrovna vy. Najednou se ocitáte na druhé straně barikády. Jste tou, na které jste vždy nadávala. Nadávají na ně všichni. Ale vždyť jste nic neprovedla. Nechcete nic bořit, ale ani toho zrádce ztratit. Nastává otázka: Co teď?

Nejistota v drahém kožichu

V první řadě si musíte uvědomit, že milenky to nemají tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Milenka je vždy ta druhá. Možná vám kupuje krásné dárky, tráví noci plné sexu a mnoho dalšího. Je to ale jeho manželka, ke které se vždy vrací. Vedle ní ulehá roky do manželské postele, ona mu pere ponožky a žehlí košile. Možná se to zdá komické, ale i tyto věci vám mohou začít chybět.

Další velkou závadou je, že se uvidíte, jen když ON bude chtít. Když si najde chvilku, nebo ho popadne náhlá chuť na sex, máte ho na krku. Když ale budete potřebovat vy, jistě bude mít zrovna něco neodkladného. Nemůžete ho brát jako svého partnera. Nedá vám ten pocit jistoty a rodinného zázemí, který dává své manželce.

Ostřílený milovník

Říkáte si, proč po vás vyjel, když má manželku. Kdyby nezačal on, vy byste si ho možná ani nevšimla. Jestliže vám hned narovinu neřekl, že na něho doma čeká manželka, zázraky od takového vztahu nečekejte. Je dost pravděpodobné, že nejste ani první, ani poslední. Takový muž má milenky jen k oživení vztahu nebo pro zábavu. Jsou i případy, kdy manželka o jeho poměrech ví, a toleruje mu je.

Rozvod rozhodně bude to poslední, o čem váš drahý ženáč bude přemýšlet. Vždy budete tou „druhou". S vámi se bude skrývat, s manželkou bude chodit do společnosti jako poslušný hošík. V takovémto případě radíme ruce pryč. Váš vztah bude jen naoko. Možná vám koupí hezký kožíšek, ale to je vše. Jestli jste ale v takovém vztahu šťastná, nenechte se odradit.

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Někdy do toho spadnete nevinně

Láska na první pohled

Může se vám stát, že se s vaším ženatým objevem do sebe skutečně zamilujete. Mnoho mužů je v manželství nešťastných. Jestliže to mezi vámi od začátku jiskří a on vám hned narovinu řekl, že ho doma čeká někdo další, můžete se radovat. Možná, že už se chtěl rozvést dříve, jen neměl ten pravý důvod - nebo jen odvahu.

Dostat se do pozice milenka není zrovna příjemná věc. Ať už jste se ocitla v jakékoliv situaci, jako manželka nebo milenka, zachovejte chladnou hlavu. Situaci se snažte vyřešit v klidu a bez zbytečných scén. Neházejte zbytečně vinu na ostatní, berte v úvahu, že i vy můžete mít podíl na situaci, kterou právě procházíte.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek