Hlavní obsah

Hit mezi doplňky: Zářivé kabelky!

Foto: Karen-Millen

Vyměňte letos klasiku za rozzářené barvy

Pořizujete si kabelky zásadně v neutrálních odstínech, aby se vám „hodily ke všemu“? Zkuste se letos trochu odvázat a vyměňte černou klasiku za pořádně zářivý kousek! Uvidíte, že spolehlivě rozzáří každý váš outfit. Kde takové kabelky sehnat a s čím je vůbec nosit? I s tím vám poradíme.

Článek

Barvy k létu samozřejmě patří, ale tak vybarvená sezona, jako je ta letošní, tady opravdu dlouho nebyla. Od oranžové, růžové, zelené přes žlutou a modrou barvu – jen aby nebyly vybledlé! A protože letos opravdu není chybou přiznat barvu, kombinuje se i více jasných odstínů dohromady. Stačí se podívat na psaníčka, jež měly v ruce modelky na přehlídce Louis Vuitton. Objevily jste kabelku, na které se střídá více odstínů? Jděte do ní! Pokud je to na vás přece jen velký „úlet“, vyberte si taštičku podobné té z Manga, kdy bílou plochu zdobí jen decentní barevné okraje.

Foto: archiv firmy

Barevná psaníčka na přehlídce Louis Vuitton

Foto: Proenza

Inspirace z přehlídky Proenza Schouler

Foto: Prada

Kampaň Prada pro jaro/léto

Naplno se projevil i trend barevných proužků; se zářivými kabelkami zdobenými pruhy bodovala Prada, Fendi nebo Proenza Schouler. Za tyhle kabelky ale samozřejmě nemusíte utrácet horentní sumy. Nejnovější trendy totiž okamžitě přeberou obchodní řetězce, a vy si tak jen chvíli po přehlídce můžete pořídit kabelku podobnou, třeba jako tu z H&M.

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Fendi, Prada

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 2100 Kč, H&M 700 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Proenza Schouler, info o ceně v obchodě, Topshop 1750 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 2849 Kč, Zara 999 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Lanvin, info o ceně v obchodě, Zara 1999 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 399 Kč, Topshop 990 Kč

Všímejte si i provedení kabelek, nejvíce se nosí tvary à la pošťácká brašna, maxi psaníčka nebo menší kabelky do ruky. Trend barev se objevil i u průhledných tašek. Tady byla největším průkopníkem značka Jil Sander se svou oranžovou „igelitkou“. O té si více přečtete ve článku Průhledné kabelky pobláznily svět.

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 1540 Kč, Burberry Prorsum, info o ceně v obchodě

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 1820 Kč, Christian Louboutin, info o ceně v obchodě

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 560 Kč, Mulberry, info o ceně v obchodě

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 980 Kč, Topshop 1550 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 420 Kč, Mango 419 Kč

Namítáte, že se ve vašem šatníku příliš barev nevyskytuje, a proto se vám „zářivky“ nehodí? Naopak. Taková kabelka se hodí ke dvěma protikladům – oblečku v neutrálních barvách (představte si, jak oživí klasiku džíny + bílé triko!), nebo naopak k modelu, kde je zastoupena další zářivá barva. Neřešte proto, že k modré kabelce nemáte modré boty / svetřík / náhrdelník – je to opravdu jedno. Pozor si dejte snad jen na míchání svítivých odstínů s těmi bledými. Zářivě růžová si bude rozumět s ostře modrou, s její vybledlou „sestřičkou“ si už ale sednout nemusí.

Koupily byste si zářivě barevnou kabelku? Co na tenhle trend říkáte? Budeme se těšit na vaše názory!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama