Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na pondělí 30. 8.

Foto: simona pilolla 2, Shutterstock.com

Jste-li s miláčkem na válečné stezce, vesmírné konstelace vám nabídnou hned několik příležitostí k usmíření. Měly byste udělat první krok tím, že se vrátíte k situaci, která byla příčinou sporu. Rozeberte ji objektivně, jen tak ani jeden nebude mít pocit, že prohrál. Dobře vám poslouží oční kontakt. Když ho „pohladíte“ pohledem, za chvíli už nebude vědět, že se na vás zlobil. Dost možná vše zpečetíte opravdovým hlazením, od něhož vede přímá cesta k milování.

Článek

Beran

I když to nikomu nahlas nepřiznáte a v nitru samy sobě jen s obtížemi, dochází ve vašem přístupu k lásce i partnerství k zásadní proměně. Pocítíte to zejména kolem 11.27 hodin, kdy se dostanete „pod dohled“ trigonu mezi Lunou a Saturnem, takže zatoužíte po citové stabilitě. O jeho věrnost se rozhodně bát nemusíte. Miláčka zaměstnáváte natolik, že na žádnou jinou nemá ani pomyšlení, natož síly.

Býk

Z hlediska dalšího vývoje vašeho vztahu by bylo prozíravé, abyste s partnerem mluvily stručně, laskavě a na rovinu. Oba si uvědomujete, že jsou věci, o kterých jste dosud mlčeli, a oběma je jasné, že to vůbec není dobře. Večer byste měly zapracovat na navození důvěrné atmosféry. Sex pak může zafungovat jako stmelující prvek, který jste dosud postrádaly.

Blíženci

Konstatujete, že ve vztahu zažíváte něco, co vás samotné překvapuje. Vypadá to, že románek, který jste nechaly rozhořet s tím, že flirtování k létu patří, vydrží podstatně déle, než jste čekaly. Dotyčný se rozhodně netváří tak, že uvažuje o tom, že vyklidí pole. Ve dne vám to dokazuje až dojemnou péčí a v noci vášnivým milováním.

Rak

Při Luně v Blížencích hrozí, že nebudete mít na sex dostatek trpělivosti. Připadá vám, že partner má neustále na starosti něco jiného a vaše zájmy pořád jen odsouvá. Můžete se sice z trucu rozhodnout, že se bez milování obejdete, ale raději to nedělejte. Mohl by usoudit, že vlastně nestojíte o něho, a to by zapříčinilo ještě větší dusno.

Lev

Patrně se vám stane, že narazíte na člověka, který je pro vás záhadou. Vůbec netušíte, co si o něm máte myslet. Navenek je sice samý žert a smích, ale když se na vás podívá, cítíte jeho uhrančivý pohled snad až v žaludku. Pokud jste dosud nevěděly, jak to vypadá, když vás někdo svléká očima, nyní to zjistíte. Nebudete sice vědět, zda se vám to líbí, nebo ne, ale bude vám jasné, že vás to neskutečně vzrušuje.

Panna

Někdo má zjevně pocit, že si něco vynutí po zlém či manipulací. Velice rychle zjistí, že se ve svém odhadu katastrofálně plete. Počítejte však s tím, že bude naštvaný a že vás třeba začne pomlouvat. Naštěstí dokážete přejít do protiútoku a srovnat ho tak, aby ho příště nic podobného ani nenapadlo.

Váhy

O tom, zda vás víc lákají city, nebo sex, uvažujete už dlouho. K rozumnému závěru stejně nedojdete. Nakonec usoudíte, že byste moc rády měly vedle sebe člověka, který vás miluje, ale zároveň je mimořádně zdatný v posteli. Když se kolem poledne pořádně rozhlédnete kolem, je velká šance, že ho objevíte.

Štír

Při dnešní Luně v Blíženci není na sex, jaký máte rády, ta pravá atmosféra. S miláčkem si však přesto budete užívat. V posteli se spolu budete smát tak upřímně, jako už dlouho ne. Navíc se rozhodnete, že dobu určenou na důvěrnosti trochu protáhnete. Aspoň na chvíli budete mít pocit, že čas není vaším pánem, a pořádně si to vychutnáte.

Střelec

Luna ve vašem partnerském sektoru si notuje s Merkurem ve vašem sektoru přátel. Je docela možné, že se dostanete do situace, kdy nebudete vědět, zda dotyčný je ještě kamarád s výhodami, nebo už mnohem víc. Na rozluštění tohoto rébusu si nechte čas na rozmyšlenou. Zatím si můžete v klidu užívat sexu a nic zásadního neřešte.

Kozoroh

Váš erotický život příznivě ovlivní trigon, který v 11.27 hodin vytvoří Luna s vaším vládcem Saturnem. Pod jeho působností budete v hledání pravé lásky mimořádně vytrvalé. Člověk, který vás zaujme ve všech směrech, nemá šanci odolat. Jednáte sice nenápadně, ale přesto tak nekompromisně, že ho večer už budete mít v posteli. A pokud v ní nebude, tak jen proto, že jste si to nakonec rozmyslely.

Vodnář

Mějte na paměti, že když budete před něčím zavírat oči, neprospěje to vůbec ničemu, a zejména vám osobně. Je potřeba, abyste si problematické povahové rysy partnera nejen uvědomily, ale taky pochopily, jaký dopad budou mít na vaše další soužití. Může vás utěšit, že sexuální soulad, který mezi vámi panuje, v žádném případě negativně neovlivní.

Ryby

Víte, s kým se chcete líbat a milovat, a taky víte, jak to chcete dělat. Je ovšem potřeba, abyste to vyvolenému dokázaly náležitě vysvětlit. Počítejte s tím, že bude překvapený. Na podobnou aktivitu a otevřenost v komunikaci na důvěrná témata totiž není zvyklý, ostatně i vy s tím máte potíže. Nicméně se navzájem ujistíte, že si na nové věci bude zvykat rádi a ochotně.

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek