Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na pondělí 7. června

Foto: vanko80, Shutterstock.com

Obyčejně rády zasahujete do dění a nenápadně dirigujete ostatní, co mají dělat. Tentokrát se kupodivu budete cítit spokojenější v roli nestranných pozorovatelů. O svých plánech do budoucna však hovořte naprosto otevřeně. Opatrněji volte slova jen v případě, že chcete probrat něco méně příjemného nebo citlivého, například drobné výhrady vůči stylu milování.

Článek

Beran

Když si uvědomíte, o co všechno se miláček ve vašem životě zasloužil a s čím vám pomohl, měly byste mu to co nejdřív sdělit. Na vhodnou příležitost nebo odpovídající náladu nečekejte. Než by nastaly, mohlo by být pozdě a příležitost by vám proklouzla mezi prsty. Svoje vyznání byste měly vyšperkovat něžným a přitom eroticky odvážným gestem.

Býk

Když zjistíte, že se vašemu miláčkovi líbí nějaká žena, nedělejte z toho drama. Zároveň nezačínejte pochybovat o vaší lásce a dumat, zda vztah vůbec vydrží. Jeho okouzlení berte jako něco, co se stává a s čím nic neuděláte ani vy, ani on. Můžete však dbát na větší pestrost ve vašem milostném životě. Ostatně, když bude mít v náručí vás, roztouženou milující bytost, ani ho nenapadne, aby vzdychal po jiné.

Blíženci

Sex ve vašem případě funguje jako skvělý způsob k vyladění duševní rovnováhy a znovuzískání psychických sil. Potíže v ráji můžou nastat snad jen v případě, kdy vám partner začne zdůvodňovat, proč zrovna není na milování vhodný čas a že si to máte nechat na večer. Když se navíc dozvíte, že je spousta jiných věcí, jimž byste měly věnovat pozornost přednostně, budete naštvané úplně.

Rak

Ohledně lásky a sexu máte ve všem jasno. Pár vrásek vám však může nadělat miláček. Najednou začne s nadšením mluvit třeba o sexu ve třech a ještě se bude upřímně divit, že se vám to nelíbí. Když zjistí, že přestřelil, vezme zpátečku a bude tvrdit, že si dělal jen legraci a že jste ho špatně pochopily. Vy sice víte, že se vás snaží přesvědčit o něčem, co není pravda, ale pro klid v rodině se tvařte, že mu věříte.

Lev

Ráno zaznamenáte nezvyklou milostnou aktivitu svého miláčka. To, že se vám to absolutně nehodí, protože máte práce až nad hlavu, není argument, který hodlá brát v úvahu. Vy se pak musíte bleskově rozhodnout, zda mu vyhovíte, budete mít klid a ještě si to báječně užijete, nebo budete tuto protivnou záležitost rozebírat ještě při večeři.

Panna

Kdybyste dopoledne společně strávili doma, je program jasný. V 9.40 hodin využijte konjunkci Luny s Uranem a dopřejte si aspoň rychlovku. Po zbytek dne si pak budete vychutnávat uvolnění a pohodu v duši, což po milování obyčejně nastává. Nebudete-li trávit čas spolu, musíte se kontrolovat. I když si to neuvědomujete, máte sklony jednat tak, že si to někteří jedinci můžou vyložit jako zjevnou erotickou nabídku.

Váhy

Kdybyste si u člověka, který vás zajímá, ale jemuž jste dosud ve svém životě nedaly pevné místo, mohly vybírat, dejte přednost přátelství před sexem. Záhy totiž zjistíte, že se u něho milenky střídají jako na běžícím pásu, zatímco kamarádky zůstávají navždy. Sice budete mít občas nutkání překročit onu intimní hranici, ale ve vlastním zájmu se snažte odolat.

Štír

Hlavně si uvědomte, že si milování máte užívat. Zapomeňte na to, že byste sex využívaly jako „argument“, aby bylo po vašem. Kamarádky a možná i starší příbuzné vám sice tvrdí, že systém promyšlených příkazů a zákazů s cílovou prémií v posteli je účinný, ale vy je neposlouchejte. Představa, že byste měly jakýsi bodovací systém, je vám z duše protivná.

Střelec

Miláček si nejspíš myslí, že byste bez něho nedokázaly žít, což ale neznamená, že to tak opravdu je. Kdyby na to přišla řeč, je potřeba, abyste důkladně vážily každé slovo. Taktním způsobem mu sdělte, že se mýlí. Kdybyste měly žít bez něj, bylo by to pro vás sice náročné, ale nakonec byste to dokázaly. Nemusíte se bát ani toho, že budete eroticky strádat, jelikož pár ctitelů kolem vás krouží už nyní.

Kozoroh

Momentálně byste do vztahu měly zakomponovat mnohem víc opatrnosti a prozíravosti. Někdo se totiž snaží vrazit mezi vás klín. Předstírá, že vám pomáhá zvládnout jistá nedorozumění, ale přitom sleduje vlastní zájmy. Držte se od něho co nejdál. Proč to děláte, to mu vysvětlovat nemusíte. Nemusí o vás vědět všechno…

Vodnář

Kvůli sexu a toho, zda máte milování dost, nebo vám chybí, se můžete pohádat už ráno u snídaně. Naštěstí si uvědomíte, že nemůžete v tomto ohledu plně rozvinout debatu, protože musíte do práce. Po návratu domů se atmosféra obrátí k lepšímu. Miláček si uvědomí, že přestřelil, a omluví se. Dokonce může dojít na usmiřovací sex. Jeho návrh přijmete s radostí.

Ryby

Při Luně v Býku hrozí, že budete ve vztahu k partnerovi až příliš tvrdohlavé. Pokud se pro něco rozhodnete, budete trvat na tom, aby to podle vašeho pokynu taky proběhlo. Platit to může ve všem, ale kromě sexu. Ten by měl mít naopak pod taktovkou on. Jeho nápady na vylepšení milostného života jsou přece jen lepší než ty vaše.

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek