Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na úterý 21. 12.

Foto: GaudiLab, Shutterstock.com

Foto: GaudiLab, Shutterstock.com

Překvapení sice máte oba rádi, nicméně se navzájem nenapínejte, co máte v plánu o Vánocích. Postavit toho druhého před hotovou věc by se vám totiž mohlo vymstít, byť to myslíte dobře. Raději se tedy snažte na všem domluvit předem a společně, a to včetně erotických aktivit. Sice se připravíte o spontánnost, ale taky se vyhnete rozčarování, což by ve vás mohlo vyvolat až příliš nostalgickou náladu.

Článek

Beran 

Příznivý vliv na vás, partnera i erotické jiskření ve všem vztahu vyvine zejména Luna, která v 22.54 hodin vpluje do vašeho sektoru lásky a romantiky. S její pomocí se oba dostanete do stavu, kdy si budete komplimenty skládat nikoli proto, že byste museli, ale proto, že chcete. Zároveň pocítíte nebývalé milostné vzrušení jen proto, že si budete nablízku.

Býk

Klidně řekněte, že jste kvalitní originál a žádná náhražka. Jakmile usoudíte, že se kolem vás někdo motá jen proto, že nemůže mít tu, po které jeho srdce prahne, po zralé úvaze ho odmítněte. Představa, že byste byly až druhá volba, se vám pochopitelně příčí. Navíc vás dotyčný fyzicky nepřitahuje natolik, abyste nad tím dokázaly mávnout rukou.

Blíženci

Do 17.00 hodin, kdy je Slunce ještě ve vašem partnerském sektoru, se sexu věnujte v každé volné chvíli. Moc jich sice nemáte, ale právě proto je dokážete využít na maximum. Ideální čas nastane kolem 15.45 hodin, kdy se Luna dostává do opozice s Venuší. Na romantiku to sice nevypadá, ale to, co byste vy samy označily za divoký sex, se vám určitě poštěstí.

Rak

Do 22.54 hodin, kdy je Luna ve vašem znamení, to bude se sexem všelijaké. Potíž je v tom, že máte tendenci chovat se k partnerovi až příliš mateřsky. Kdybyste mu po zralé úvaze ponechaly prostor, aby se svobodně projevil, mělo by to na váš erotický život pozitivní dopad. Vyzkoušejte!

Lev

Když vám miláček sdělí, že se o vaši spokojenost postará za každou cenu, měly byste zpozornět. Raději ho laskavě upozorněte, že do této oblasti máte co mluvit i vy. Pokud si dosud myslel, že vás uspokojí podle vlastních představ, musí zjistit, že to tak jednoduché není a nebude.

Panna

Zásadní dopad na vás bude mít odpolední opozice mezi Lunou a Venuší. Pod jejím vlivem jste schopné miláčka zatáhnout do postele i tehdy, kdy se mu ani trochu nehodí. Na práci a na to, že neví, co dřív, se vymlouvat nebude. Dobře ví, že povinnosti nejsou pro vás dostatečný důvod, aby odmítal laškování a milování. Vy potřebujete být na prvním místě, jinak s vámi nejsou žerty.

Váhy 

Patříte k těm šťastným, které dokážou brát lásku jako něco, co jim pomáhá v rozvoji osobnosti. Když se s tím svěříte partnerovi, bude velice překvapený. Zjistíte, že z tohoto úhlu pohledu o vašem vztahu dosud neuvažoval. Když se však zamyslí nad tím, co jste si navzájem poskytli, uvědomí si, že je toho mnohem víc než jenom erotické jiskření a emocionální harmonie.

Štír

Ideální čas na sex ve vašem případě nastává kolem 4.01 hodin. Luna v Raku totiž vytvoří trigon s Neptunem ve vašem sektoru lásky a romantiky a postará se, abyste si to opravdu a po všech stránkách užily. Než miláčka vzbudíte, dá vám to sice dost zabrat, ale nevadí. Tuto námahu při vidině vzrušujících zážitků klidně obětujete.

Střelec

Ohledně lásky jste docela spokojené. Dobu, kdy bylo Slunce ve vašem znamení, jste využily k vylepšení partnerského vztahu. Podařilo se vám to přímo skvěle. Dokonce i miláček uzná, že si ve všech směrech, včetně erotiky, rozumíte mnohem víc než dosud. Dokonalé štěstí to sice není, ale hodně se mu podobá.

Kozoroh

O potvrzení lásky jako trám, která vás s miláčkem spojuje a drží pohromadě, se starat nemusíte. Iniciativu za vás převezme energie odpolední opozice mezi Venuší a Plutem. Pod tímto vlivem vám konečně naplno dojde, že opravdu není hodně věcí, které jsou důležitější než harmonický vztah a dynamický sex. Když k tomu přidáte ještě skutečnost, že si dokážete popovídat jako dobří přátelé, můžete si vychutnat pocit spokojenosti.

Vodnář

Sex si parádně užijete, a to včetně romantických vsuvek, pod podmínkou, že nebudete netrpělivě spěchat, nýbrž si počkáte. Situace se v tomto směru zásadně změní ve 22.54 hodin, kdy se Luna dostane do vašeho partnerského sektoru Lva. Pak je šance, že si dopřejete všechno, po čem vaše srdce, duše i tělo touží.

Ryby

Ohledně lásky a sexu máte jasno. Do postele by se vám sice pár nápadníků rádo cpalo, ale vy je nechcete. Upřímně si přiznáte, že toužíte jen po tom jediném. Pokud vás miluje stejně jako vy jeho, můžete být klidné a spokojené. A kdyby v tomto ohledu náhodou váhal, máte dost šancí, abyste mu nenápadně vnukly nápad, že si nemá šlapat po štěstí.

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

Reklama