Hlavní obsah

Horoskop lásky a sexu na úterý 22. června

Foto: Standret, Shutterstock.com

Obrňte se trpělivostí, protože jindy spolehlivý miláček se začne chovat jako lajdák, což vás spolehlivě vytáčí. Rovněž bude pokoušet vaši toleranci svými údajně vtipnými komentáři na adresu vašeho pojetí milostného vztahu nebo sexuálních praktik. Nic si neberte osobně, je pod tlakem v práci, tak doma „upouští páru“ tímto poněkud nešťastným způsobem. Však se zase srovná.

Článek

Beran

Pocit, že se s partnerem nedokážete domluvit na ničem, natož se sladit v sexu, je stále intenzivnější. Rozhodně nechcete naštvaně tápat, a tak vám nezbude, než abyste převzaly iniciativu a usměrnily vývoj událostí podle svého. Hned ráno mu stroze oznamte, že si uděláte hezký večer a basta. Nejdřív se zatváří překvapeně, ale pak přizná, že se mu v roli generálky, která řídí váš erotický život, vlastně docela líbíte.

Býk

Marně přemýšlíte, kdy vám miláček naposledy řekl, že vás miluje, nebo vám dal svou lásku najevo jinak než sexem. Pokud usoudíte, že je to tak dávno, že si to vlastně ani nepamatujete, je nejvyšší čas, abyste se postaraly o změnu. To, že chcete slyšet, co k vám cítí, dejte najevo tak rozhodně, že ho ani nenapadne, aby vás začal přesvědčovat, že na romantická vyznání není stavěný.

Blíženci

Hlavně se do ničeho nenuťte. Zejména ráno hrozí, že sex nebude brát jako zábavu, nýbrž „manželskou povinnost“, kterou prostě musíte splnit. Když ale počkáte do večera, kdy už Luna bude ve vašem partnerském sektoru, můžete se těšit na zásadní proměnu nálady. Rozhodnete se, že si milování užijete na plné pecky, a vášnivostí strhnete i partnera k úctyhodným výkonům. Nakonec z toho bude vydařený večer.

Rak

Ideální čas na sex ve vašem případě startuje v 5.02 hodin. Luna se dostává do trigonu s Venuší ve vašem znamení, takže se postará o to, abyste měly dobrou náladu, smyslné představy i touhu učinit miláčka šťastným. I při sebevášnivějším milování však musíte po očku hlídat čas. Hrozí totiž nebezpečí, že v těsném objetí zapomenete na celý svět a přijdete pozdě do práce.

Lev

V sexu i při erotickém dovádění bude lepší improvizace než stereotypní schéma, jehož se budete za všech okolností držet. Kdyby přišel miláček s tím, že by moc stál o to, aby mohl zůstat zcela pasivní, a vy jste ho všemi možnými i nemožnými způsoby sváděly, neurazte se. Když se nad tím upřímně zamyslíte, zjistíte, že zásadní změna rolí není tak špatný nápad.

Panna

Krásný a po všech stránkách vydařený sex vyžaduje „oběti“. Ve vašem případě byste si měly přivstat, což je pro vás skoro za trest. Nicméně milování za kuropění předčí vaše očekávání. Využijete totiž trigon mezi Lunou z vašeho sektoru komunikace a Neptunem z vašeho partnerského sektoru. Vrcholí v 3.56 hodin a postará se, abyste si splnily své nejodvážnější erotické sny. O tom, že se vám to podaří, nepochybujte.

Váhy

Na téma sexu si vyslechnete zejména odpoledne spoustu narážek a rádoby vtipných poznámek. Vy na ně ale umíte správně zareagovat. Když se vám nelíbí, dokážete dotyčného uzemnit tak, že bude jen nevěřícně zírat. Ohledně reálných postelových aktivit můžete být spokojené. Zejména v pozdějších večerních hodinách vás partner velice mile překvapí.

Štír

Třeba máte kliku a patříte k těm šťastným, které ráno nepospíchají do práce. Využijte toho a naplno se věnujte partnerovi, jelikož vám i hvězdy přejí opakované orgasmy. Miláček totiž bezchybně vycítí, co zrovna potřebujete, a veškerá přání vám moc rád splní. Během dne sice kvůli návalu práce na erotiku ani nepomyslíte, ale zase můžete vytvářet smělé plány na večer a noc.

Střelec

Než začnete vymýšlet, čím partnera v posteli překvapíte, zabrzděte. Bude totiž mnohem lepší, když iniciativu necháte pro změnu na něm. Bude to pro něho příjemné překvapení. Následně uzná, že se v roli svůdníka a dobyvatele vašeho srdce cítí spokojeně. Každý den by sice podobné divadlo hrát nechtěl, protože by to byla nuda, ale z jednorázového zpestření bude nadšený.

Kozoroh

Zejména sex v časných ranních hodinách na vás zapůsobí zcela jinak než obvykle. Občas můžete mít dojem, že se v miláčkově náručí přímo rozplýváte. O poznatky, jak na vás jeho smyslné doteky působí, byste se s ním měly podělit. Zaprvé mu tím polichotíte a zadruhé dáte najevo, že se vám tento průběh milostného aktu vyloženě zamlouvá.

Vodnář

Miláčka odpoledne nebo večer spolehlivě vzrušíte tím, že mu budete jemně a něžně masírovat pozadí. Začít můžete zlehka, ale později přidejte na razanci doteků. V kombinaci s aromatickým olejem, jenž má afrodiziakální účinky, bude roztoužený raz dva. „Za odměnu“ uspokojí i vaše odvážné fantazie.

Ryby

Především byste si měly uvědomit, že fantazie jsou jedna věc a realita druhá. Pokud si vysníte, jak by se měl miláček při sexu chovat, nedokážete si vychutnat skutečné prožitky. Nemusejí sice být tak romantické, jak si představujete, ale přesto se budete cítit milované, hýčkané a uspokojené. Snažte se reagovat na to, co partner dělá, a zapomeňte na to, co by podle vaší utkvělé představy dělat měl.

Nezapomeňte pravidelně sledovat také týdenní horoskop pro všechna znamení.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek