Hlavní obsah

Ivana Trump: oslavte s ní její 70 narozeniny!

Foto: Profimedia.cz

Patří k nejznámějším Češkám ve světě a i v sedmdesáti si užívá života plnými doušky. Miluje okázalost, luxus a mladé muže. Její účes se stal legendou. Pojďte si s námi připomenout životní cestu Ivany Trump.

Článek

Narodila se ve Zlíně architektovi Miloši Zelníčkovi a jeho ženě Marii. Otec na ni už od dětství kladl velké nároky a očekával, že se z ní stane „někdo“. Od dětství se věnovala plavání, baletu, atletice, ale nejvíc lyžování. Přitom nesměla zanedbávat ani školu.

Foto: Profimedia.cz

A zrodila se hvězda. V Americe dokázala Ivana Zelníčková rozvinout svůj potenciál naplno

Zamilovaná modelka

Do Prahy se odstěhovala kvůli studiu na Fakultě tělesné výchovy a sportu Univerzity Karlovy a naplno se ponořila do víru velkoměsta. Sportovně založená blond kráska se v té době začala věnovat modelingu a seznámila se se svým prvním osudovým mužem – textařem, scenáristou a umělcem Jiřím Štaidlem (†30). Mladá žena stíhala skloubit živý studentský život, studium i reprezentaci Československa ve sjezdovém lyžování.

Po tragické nehodě a smrti Jiřího Štaidla (dramatická smrt Ivety Bartošové) emigrovala do Rakouska, kde si krátce na to vzala svého lyžařského kolegu Alfreda Winkelmeiera. Manželství ale trvalou pouze dva roky. Následovalo stěhování za oceánu a v roce 1976 setkání s americkým milionářem, dnešním prezidentem USA Donaldem Trumpem (72). Rok na to si řekli své „Ano“.

Foto: Profimedia.cz

Spolu se svým druhým manželem tvořili jeden z nejsledovanějších párů Ameriky. Trump jako veleúspěšný podnikatel, který ale i sem tam pořádně prodělal, byl vždy v hledáčku médii a užíval si to

Foto: Profimedia.cz

Jako manželka milionáře si Ivana zvykla na luxusní život – oblečení, šperky, vysněné dovolené v rajských zákoutích, dokonalé vily a jachty. Kromě toho si užívala společnosti zajímavých a vlivných lidí, to byl opravdu splněný americký sen

Nevěra Donalda Trumpa

Po čtrnácti letech manželství ale přišel krach. Na povrch se dostaly informace o jeho nevěře a nehledě na tři děti – Donalda (41), Ivanku (37) a Erica (35) se manželství rozpadlo (osudové ženy Donalda Trumpa). Ivana ale vysoudila pořádné „odstupné“ a pokračovala ve vlastním podnikání.

Foto: Profimedia.cz

Se svými dětmi si je Ivana blízká, nejvíce ale s dcerou Ivankou. Často je můžeme vidět spolu na různých společenských událostech

Čtyři svatby stačí

Ani po rozvodu Ivana nezanevřela na muže. V roce 1995 si vzala obchodníka Riccarda Mazzucchelliho (75). Dva roky na to už byla ale znovu volná. Další manželství přišlo až v roce 2008 a to s italským hercem Rossanem Rubicondi (46). Zajímají vás další slavné ženy, které jsou na zajíčky? I přes to, že se po roce rozvedli, dodnes jsou přátele a často se těší ze společnosti jeden druhého.

Foto: Profimedia.cz

Na foto (zleva): Na obrovské jachtě se svým třetím manželem a v péřových šatech se svým čtvrtým manželem

Foto: Profimedia.cz

Na foto (zleva): S exmanželem Rossanem Rubicondi v Saint Tropez. Její mazlíček yorkshire jí doprovází na každém kroku

Ivana Trump babičkou

Dnes je díky svému podnikatelskému umu majitelkou ohromného bohatství. Je vítaným hostem na významných společenských událostech a kulturních akcích. Taky je ale osminásobnou babičkou.

Foto: Profimedia.cz

Na foto: Už mnoho let je blond drdol s pořádným podtupírováním její poznávací znamení. Rovněž je věrná červené barvě a upnutým modelům s hlubokým výstřihem

Která fáze vám přijde na životě Ivany Trump nejzajímavější? 

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek