Hlavní obsah

Jarní kolekce ovládly volánky! Nosí se na všem, i na kalhotách. Budou slušet i vám?

Foto: Eva Malúšová

Volánky a sladce růžová? Tentokrát je povoleno všechno!

20. 4. 2017

Pokud se nevyhýbáte obchodům obloukem, určitě se s nimi potkáte. A ne jednou. Volánky patří k nejsilnějším trendům jara a baví nás tak moc, že jim odpustíme i ten jeden jediný nedostatek.

Článek

Určitě je vám jasné, kam tím nedostatkem míříme. Ano, volánky vám opravdu mohou opticky přidat na objemu, a proto se s nimi musí nakládat opatrně. Pokud ale volán chytře zvolíte na štíhlejší partie a vyberete vhodný kousek, nic takového vám nehrozí. Volánky se zkrátka nevyplatí házet do jednoho pytle. Jestliže se vám tento trend líbí, tak zkrátka zkoušejte, zkoušejte a zkoušejte. Výběr je více než bohatý.

Jako z cukrkandlu

Když už, tak už! Souhlasíte? Pokud vás z bonbonkově růžové nebolí zuby :-), zaměřte se na spojení této trendy barvy s volánkovou módou. A u sytých šatů končit nemusíte – jednoduše oprašte pravidla color blockingu a spárujte růžovou s další výraznou barvou. Nacházet se může na kabelce i náhrdelníku.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: šaty (H&M, 1999 Kč), kabelka (Aigner, prodává Van Graaf, 6999 Kč), náhrdelník (Mango, 499 Kč), náramky (Claire´s, 269 Kč), prsten (Lindex, 149 Kč), kožené boty (Baťa, 1599 Kč)

V kostce

Od svítivých šatů se přesuneme k černobílé kostičkované halence. Volánky nenajdete jen na samotném vršku, ale i rukávech. Zapomínat byste neměly jen na módní rovnováhu – volnou halenku párujte ideálně s užšími spodními díly, nebo ještě lépe se šortkami.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: halenka (Reserved, 699 Kč), šortky (H&M, 499 Kč), boty (MAX&Co., 6749 Kč), květinový věneček (Claire´s, 419 Kč), prsten (C&A, 199 Kč), kožená kabelka (Tosca Blu, 4100 Kč)

Foto: archiv firem

Žlutá s potiskem Guess, 4752 Kč, červenooranžová Liu Jo, 3790 Kč, nebo strukturovaná modrá Aldo, 1199 Kč. Které kabelky byste se rády ujaly?

Vršek, nebo spodek?

V rozumné kombinaci můžete s volánky zvolit obojí. Řídit se nicméně doporučujeme vlastním pocitem, pokud si módní sestavou nebudete jisté, neuvěří vám ji ani vaše okolí. O pozornost se nicméně postarají i samotné volánkové kalhoty. Okoukat doporučujeme i tip stylistky Patrovské – vtipnou brož klidně přemístěte k pasu.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: kalhoty (Zara, 1599 Kč), triko (Mango, 599 Kč), brož – papoušek (The Item, 1850 Kč), kabelka (H&M, 799 Kč), hodinky (Reserved, 899 Kč), náušnice (Lindex, 129 Kč), boty (Marks & Spencer, 499 Kč)

Dva v jednom

K lásce k overalům se přiznáváme pravidelně, takže ani u tohoto tématu si alespoň jeden neodpustíme. Jasně, volánek přímo na boku si nemůže dovolit každá, pokud vám ale trocha objemu v této partii nevadí, klidně si obdobný overal vyzkoušejte. V jarních kolekcích nicméně najdete i jiné kusy, které mohou mít – pro vás třeba výhodněji – umístěný volán.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: overal (Elisabetta Franchi, prodává Fade, 9150 Kč), kabelka (MAX&Co., 7700 Kč), náušnice (C&A, 199 Kč), šátek ve vlasech (Fraas, prodává Van Graaf, 899 Kč), boty (Salamander, 1990 Kč), sluneční brýle (The Item, 1550 Kč)

Foto: archiv firem

Při výběru slunečních brýlí se zbytečně nedržte při zemi. 1. brýle Komono, 2599 Kč, 2. brýle Lacoste, 2079 Kč, 3. brýle Gant, 1919 Kč

Vlnící se sukně

Volánkovou módu zakončíme světlou sukní, se kterou vytvoříte mnoho různých kombinací. Jestli nezanedbáváte cviky na břicho, můžete sáhnout i po crop topu, který se k sukni do pasu perfektně hodí. Zaměřit se doporučujeme i na doplňky – kombinace šátku a klobouku, nápadité náušnice i psaníčko s třásňovým úchopem nás baví.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: sukně (Reserved, 899 Kč), top (Guess, 1750 Kč), klobouk (H&M, 399 Kč), náušnice (Mango, 299 Kč), prsteny (Claire´s, 249 Kč), náramky (C&A, 199 Kč/set), kožené boty (Högl, 3599 Kč)

Děkujeme

  • Family Hotelu Okoř - za poskytnutí prostoru k focení! Adresa: Okoř 23, Okoř, www.hotelokor.com
  • Styling - Mariya Patrovská
  • Vizáž - Daniela Kremláčková
  • Modelka - Monika Pisková (Czechoslovak Models)

Líbí se vám volánková móda, nebo si tento trend necháte ujít?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek