Hlavní obsah

Je tu jaro, čas na lásku! Zamilujte se!

I na seznamkách platí, že ti nejlepší partneři jsou nejdříve rozebráni. Neotálejte! Registrujte se na Elite Date ještě dnes!

Začíná jaro, slunce svítí, příroda kvete a i ti nejzarytější samotáři začínají toužit po lásce. K jaru prostě láska patří. A je jedno, zda je to láska na první pohled, flirt nebo rychlé vzplanutí.

Článek

Že žádnou lásku momentálně nemáte? Nevadí! Nesmutněte. Pomůžeme vám ji najít! Zaregistrujte se na nejkvalitnější českou online seznamku Elite Date a zamilujte se do partnera svých snů!

Láska na jaře je prý stejně silná a lahodná jako ten nejsladší pamlsek na světě. Vyzkoušejte ji! Roztáhněte svá křídla, usmějte se a pusťte se sebevědomě do hledání životního partnera. Hledání lásky nebylo nikdy jednodušší. Využijte toho!

Buďte originální. Šance se tak násobí!

Vytvoření atraktivního uživatelského profilu je tím nejtěžším, co musíte na počátku hledání udělat. Pokud vytvoříte nudný, nezajímavý profil, věřte, že zapadne mezi celou řadu dalších nenavštěvovaných profilů a láska na sebe nechá dlouho čekat.

Pokud si však dáte na svém profilu záležet, máte napůl vyhráno. Zajímavé uživatelské profily s pěknou profilovou fotografií a vtipným obsahem jsou navštěvovány mnohem častěji než profily bez fotografie nebo strohá sdělení bez nápadu. Dejte do profilu kus sebe! Nesnažte se splynout s ostatními. Snažte se být jiná, originální. Stačí touha po vážném partnerském vztahu, pár minut vašeho času a ten nejtěžší krok máte za sebou.

Na Elite Date najdete více než 145 000 ověřených uživatelských profilů. Je tedy z čeho vybírat!

Štěstí přeje aktivním. Jděte své lásce naproti!

Co dělat dál? Pak už jen pravidelně svůj profil navštěvujte. Sledujte, kdo se na Elite Date nově zaregistroval, oslovujte vámi vybrané muže a odepisujte na přijaté zprávy. Padne-li vám nějaký muž do oka, napište mu. Nemějte obavy z odmítnutí. Pokud to neuděláte vy, udělá to jiná žena, a vy tak přijdete o možnost seznámit se s někým, kdo se k vám mohl skvěle hodit.

Už dávno neplatí, že muži musí udělat první krok a ženy musí jen pasivně čekat, než je někdo osloví. U seznamování na internetu to funguje jinak. Pamatujte na to, že ti nejlepší partneři bývají nejdříve rozebráni. Buďte aktivní. Jedině tak nepromarníte svou životní šanci.

Láska kvete v každém věku. Investujte do svého štěstí a vyměňte jednou provždy samotu za život ve dvou!

Nespoléhejte jen na první dojem!

Nastavte si do filtru požadavky na svého partnera a oslovujte pak pány, které vám systém nabídne nebo které si sama vyberete. První dojem je sice velmi důležitý, ale neměly byste se jím nechat zcela ovlivnit. Ne každý má fotogenický obličej, ne každý je rozený „spisovatel“. Pokud se vám tedy někdo na první pohled úplně nelíbí nebo pokud najdete v jeho profilu hrubou chybu, ještě to neznamená, že není dotyčný hezký nebo chytrý.

Pokud vás na navrhovaném partnerovi přece jen něco zaujalo, dejte mu šanci, aby se předvedl ve své plné kráse. Sjednejte si s ním schůzku, a teprve pak si udělejte názor na to, zda mezi vámi ta pověstná jiskřička přeskočí, nebo je na čase zkusit své štěstí jinde.

Seznamování na internetu patří v současné době mezi nejoblíbenější a také nejrychlejší způsob, jak si najít životního partnera. Zkuste se tedy seznámit na internetu i vy. Registrujte se zdarma na nejkvalitnější českou online seznamku Elite Date a užívejte si letošního jara se svou novou láskou.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.