Hlavní obsah

Kašel, rýma. Jak posílit imunitu dětí?

Foto: imunit.cz

S návratem dětí do školních lavic je spojená snaha rodičů podpořit jejich imunitní systém

Kašel, rýma, chřipka zase řádí ve škole! Stačí málo – přebíhání z tepla do zimy, suchý vzduch, nemocní spolužáci…To všechno je jen krůček od polehávání doma s nachlazením či dokonce s teplotami.

Článek

Máte přehled o tom, co vaše dítě ve škole konzumuje? Jestliže ne, připravte mu pestrou svačinku, kterou si zamiluje nejen chutí, ale i tvarem. Taková sladká hruška, jablko či jiné sezonní ovoce bude dítěti nejen chutnat, ale rovněž dodá do organismu látky, které jejich ne zcela vyvinutá imunita jistě ocení. Místo slazených limonád z automatu zkuste udělat přírodní čaj z ovoce, ovocný džus, domácí mošt nebo zeleninovou šťávu. Tato vitaminová „bomba“ vaši ratolest určitě potěší!

Foto: imunit.cz

Jestliže to počasí dovolí, je vhodné cílit dětské aktivity vždy ven. Pobyt na vzduchu je pro ně velkým přínosem

Pohyb na čerstvém vzduchu

Celodenní sezení ve škole a následně doma u počítače. Tolik hodin bez pohybu a čerstvého vzduchu. Proto by děti měly mít aspoň odpoledne pohybový program. Děti, které mají pravidelný pohyb, jsou mnohem méně náchylné k různým zdravotním komplikacím.

Foto: imunit.cz

Naprostá většina dětí, které jsou otužovány, neví, co je to chřipka, rýma nebo kašel

Pravidelné otužování dětí

Pravidelná návštěva sauny zlepšuje adaptaci těla dítěte na změny teplot, uvolňuje a pročisťuje dýchací cesty, a v neposlední řadě také zvyšuje počet buněk schopných likvidovat viry a bakterie, včetně buněk. Zapojte proto saunu do týdenního plánu svého dítěte.

Foto: jackhlivak.cz

Jedinečný doplněk stravy Imunit Hlíva ústřičná s Rakytníkem Jack Hlívák

Vitaminy v domácí lékárničce

Pokud chcete podporovat pravidelně imunitu svých ratolestí nebo jim pomoci už při počínajících zdravotních obtížích, je vhodné pořídit účinný přípravek s obsahem vitaminů, minerálů a stopových prvků.

U dětí je velmi oblíbená forma cucavých tablet, které se volně rozpouštějí v ústech a mají příjemnou chuť. Právě takový je doplněk stravy Imunit Hlíva ústřičná s Rakytníkem Jack Hlívák. V každé tabletě tohoto doplňku stravy naleznete pravý poklad – vitaminy, minerály, beta-glukany z hlívy ústřičné, extrakt rakytníku, jód a selen. Selen a vitaminy B6 a B12 přispívají k přirozené imunitě. V neposlední řadě přípravek obsahuje vitamin D3, který udržuje normální stav kostí.

Jako dárek děti v balení najdou foukací fixy, díky kterým si mohou ozdobit své tričko.

Žádejte v lékárně nebo více informací na www.jackhlivak.cz.

Foto: imunit.cz

I vás může napadnout zákeřný virus. Nepodceňujte proto prevenci

Myslete také na sebe

Chřipka a nachlazení není pouze záležitostí dětí, ale také dospělého člověka. Také na něm se podzim podepisuje. Střídání teplot v kombinaci se stresem a zvýšenou mírou únavy je pro virózy přesně to, co potřebují. Nenechávejte proto nic náhodě a raději navštivte nejbližší lékárnu, kde si můžete doplnit zásoby také pro sebe.

Vyzkoušet můžete pravý klenot z přírody v podobě doplňku stravy – Imunit Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou. Kromě vysokého obsahu sušené plodnice hlívy (800 mg) v něm najdete také rakytníkový olej, echinaceu, nukleotidy a selen – ten komplexně udržuje obranyschopnost a přirozenou imunitní odpověď.

Žádejte v lékárně nebo více informací na www.imunit.cz.

Foto: imunit.cz

Unikátní doplněk stravy Imunit Hlíva ústřičná 800 mg s rakytníkovým olejem a echinaceou

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama