Hlavní obsah

Pronájem metrů navíc v Praze na zkoušku? Vyzkoušejte a získejte zpět svůj prostor

Foto: Less Mess Storage

Vyzkoušejte nás takéFoto: Less Mess Storage

Každý z nás se v životě potýká s problémem nedostatku místa. Chybí nám jak v našich bytech, tak ve firmách. Sklep v panelovém domě není zcela bezpečné řešení. Navíc sklepy často v novostavbách prostě chybí, takže co dělat, abyste si mohli opět užívat vlastního prostoru?

Článek

Ideálním a flexibilním řešením jsou self storage jednotky k pronájmu. Jedná se o velmi jednoduchý a bezpečný způsob uložení věcí, které jsou pro vás důležité, věcí, které nepotřebujete mít každý den po ruce, nebo věcí, které potřebujete mít každý den, ale které zabírají příliš mnoho místa.

Foto: Less Mess Storage

Skladové prostory pro fyzické osoby i firmyFoto: Less Mess Storage

Pokud stále nejste přesvědčeni nebo vlastně nevíte, jak tento typ služby využít, pak je nyní ideální čas to vyzkoušet. Proč? Protože si můžete pronajmout metry čtvereční navíc na dvouměsíční zkušební dobu, což je nová služba, kterou společnost Less Mess Storage zavedla pro ty, již ještě neměli možnost jejích služeb využít.

Foto: Less Mess Storage

Nonstop přístup, kdykoliv potřebujeteFoto: Less Mess Storage

Již nyní se vyplatí ověřit si dostupnost „zkušebních“ kójí a rezervovat si je zdarma online. Toto řešení bylo zavedeno do vyčerpání zásob a není jasné, zda se akce bude opakovat. Pokud jste tedy vždy chtěli zjistit, jak to vlastně funguje, nyní je k tomu ideální čas: lessmess.cz.

Foto: Less Mess Storage

Jednoduché a přitom velmi praktické řešeníFoto: Less Mess Storage

Je to ideální místo pro vaše osobní věci, ale i pro nábytek, dokumenty, dodávky zboží a dokonce i pro tak choulostivé předměty, jako je hudební vybavení nebo elektronika. Less Mess Storage je bezpečné řešení - jednotky jsou neustále monitorovány a vaše kóje bude uzamčena vaším vlastním visacím zámkem. Pro přístup do vašeho skladu navíc musíte projít správným přihlášením přes bezpečnostní systém, to vám umožní váš individuální přístupový kód. Vy rozhodujete o tom, kdo bude mít do vašeho skladu přístup.

Cenu self storage zjistíte kliknutím ZDE a následným výběrem lokality. Věnujte pozornost speciálnímu označení v ceníku, a pokud chcete toto řešení vyzkoušet, zvolte možnost s nižší cenou na první dva měsíce. Less Mess Storage - místo, kde uložíte své věci.

Foto: Less Mess Storage

Flexibilní doba pronájmuFoto: Less Mess Storage

Reklama

Související témata: