Hlavní obsah

Maxi šaty: Nejpohodlnější trend tohoto léta!

Foto: Lindex by A. Sjodin

Krásné, pohodlné a uvolňující, to jsou šaty pro letošní léto

18. 7. 2011

Jsou neuvěřitelně pohodlné a letošní sezonu se s nimi doslova roztrhl pytel. Představují jedinečnou příležitost, jak být stoprocentně in a zároveň se cítit maximálně uvolněně! S naším přehledem těch nejkrásnějších maxišatů do 1000 korun máte půl práce hotovou. Teď už jen vyrazit do obchodů – díky nám můžete jít najisto!

Článek

Maxi šaty jsou naprosto úžasné v mnoha směrech. Již jsme říkali, že jsou pohodlné, ale ony skutečně jsou! Pořídíte-li si je z lehkého prodyšného materiálu, nebudete je na svém těle téměř cítit, a to je ve 30 stupních Celsia hodně důležitý argument. Navíc je prostě jen navléknete a jdete – žádné zdlouhavé promýšlení kombinací, snad jen drobné doladění doplňky. Kupte si ty na tělo a uvidíte, jak krásnou vám vytvoří siluetu, nebo si pořiďte ty volné rozevláté a zjistíte, jak krásně zakryjí naprosto všechny nedostatky, kterými se v letních měsících trápíte 10x více než kdy jindy! Na výběr máte z pohodlných bavlněných nebo trendy vzorovaných.

Když se snoubí pohodlí a styl

Naprosto úžasné jsou maxi šaty z lehkého bavlněného materiálu, které vypadají jako dlouhé tílko. Hodí se na procházky městem, brouzdání přírodou či jako šaty na pláž. Pokaždé se v nich budete cítit lehce a tak nějak… svobodně. Obujte k nim pohodlné sandálky, na rameno vezměte kabelku a na hlavu nasaďte jednoduchý slamák (překrásné kousky najdete zde: Klobouky pro letní sezonu), pokud chcete velkou plochu šatů něčím rozbít, přepásejte je páskem. Velice často jsou tyto šaty zdobeny příčnými pruhy a proužky různých barev a šířek, které jejich jednoduchý střih skvěle ozvláštňují a dodávají jim punc originality. Nosit takovéto maxi šaty není vůbec nic těžkého, jsou typickým příkladem toho, jak jednoduše se můžete stát módní odbornicí obdivovanou kolemjdoucími i kolegyněmi.

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): H&M 136 Kč, Debenhams 949 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Vero Moda 218 Kč, Mango 749 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 759 Kč, Topshop 488 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): H&M 217 Kč, Zara 484 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 759 Kč, Topshop 705 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: vše H&M 407 Kč, 542 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Promod 363 Kč, H&M 949 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Zara 242 Kč, H&M 136 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Promod 726 Kč, Topshop 921 Kč

Trendy vzory i zajímavé střihy

Další variantou jsou šaty poseté divokými vzory, plné zářivých barev nebo neobvykle řešených střihů, které z nich dělají zajímavé módní kousky. Takové šaty si můžete vzít na podvečerní piknik s přáteli nebo na party na pláži. Svým střihem mohou však být i velice elegantní nebo svůdné, hodí se tak tedy i na neformální společenské události. Naprosto skvěle vypadají tyto šaty, doplníte-li je podpatky – nejlépe k nim jdou boty na klínku nebo dřeváky v přírodních barvách, které korespondují s jejich pohodlným a uvolněným stylem (inspirujte se v článku Naše láska: Letní boty!). Jejich rozevlátost můžete zkrotit páskem nebo sakem či vestičkou. Vlasy nechte rozpuštěné a vžijte se do role nespoutané bohémky!

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 949 Kč, Debenhams 542 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 542 Kč, Vero Moda 363 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 813 Kč, Promod 968 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Zara 484 Kč, Debenhams 949 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Zara 484 Kč, H&M 813 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Tally Weijl 484 Kč, Zara 968 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): H&M 271 Kč, Debenhams 745 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): H&M 407 Kč, Debenhams 610 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Zara 968 Kč, H&M 813 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): H&M 949 Kč, Mango 949 Kč

Máte už i vy nějaké ve skříni? A řekněte – nejsou úžasné?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.